22 Nisan Perşembe burç yorumları

22+Nisan+Per%C5%9Fembe+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

22 Nisan Perşembe, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 22 Nisan Perşembe gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

22 Nisan Perşembe Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Kendinizi bitkin hissetmeniz için hiçbir sebep yok. Sadece sorumluluk duygunuzun artması sizi zorluyor. Yükünüzü hafifletmeye çalışmalısınız. Denetleme ve diretme özelliğiniz yüzünden, karşınızdaki kişileri kırıyorsunuz.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Sevdiğiniz kişi ile yaşadığınız zıtlaşmalar yüzünden zor anlar yaşıyorsunuz. Sakinliği denemelisiniz. Bugün Merkür ve Venüs, burcunuzda ilerleyerek size şans veriyor. İdeallerinizi destekleyecek kişilerle görüşüyorsunuz.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Duygularınızı anlatmakta yetersiz kalıyorsunuz. Sevdiğiniz kişi sizinle tartışmak istemese de, sitem etmeden yapamıyor. Karşılıklı anlaşmaya ihtiyacınız var. Hareketi seviyorsunuz. Fırsatları zekice değerlendirmelisiniz.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Güvensizliğinizi yendiğiniz zaman, çok daha başarılı oluyorsunuz. Çevrenin etkilerinden uzak kalmaya çalışmalısınız. Kendi bildiğiniz gibi yaşamak istiyor ve sevdiğiniz kişinin kendisini ifade etmesine izin vermiyorsunuz.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Kendi düzenini seven biri olarak, baskıya gelemiyorsunuz. Ortaklıklarda paslaşarak çalıştığınız zaman, başarılı oluyorsunuz. Aşk sadece 'ben' duygusu değildir. Oysa siz her şeyi kendi doğrularınıza göre yorumluyorsunuz.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Duygularınızla yaşadığınız zaman, sizi anlamak o kadar zor ki. Alınganlık gösterebilir, çevrenizi kırabilirsiniz. Yalnız kaldığınız zaman, olayları gözünüzde fazla büyütüyorsunuz. Eski hataları artık tekrarlamamalısınız.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

İş yaşantınızda anlaşılmamakla eleştiriliyorsunuz. Düşünmeden konuştuğunuz konular başınıza iş açabiliyor. Paylaşım konusunda cimri davranıyor ve işinizi hiç kimseye emanet edemiyorsunuz. Çevrenize güvenmeyi öğrenmelisiniz.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Siz sadece kendi fikirlerinize aşıksınız. Mantıklı gibi görünseniz bile en son sözü söylemek konusunda ısrarcısınız. İş yaşantınızda kendinize güvenmeniz, sizi başarıya götüren etkenlerden biri. Farklı olmak güzel bir şey.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Yeni projelerin gündemde olacağı bir gündesiniz. Kafanızdaki konuları fazla düşünmeyin. Düşüncelerinizi karşı tarafa aktarırken temkinli davranmalısınız. Geriye dönüşleriniz zor oluyor. Sağlık açısından sorun yaşayabilirsiniz.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

İş konusunda çoğul düşüncelere gereksinim duyabilirsiniz. İletişim içinde olacağınız kişiyi doğru seçmelisiniz. Olayları içinizde biriktirerek kendinize zarar veriyorsunuz. İsteseniz de kırgınlıkları unutmayı bilmiyorsunuz.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

İşinizdeki çevre sorunları size zor anlar yaşatıyor. Onları istediğiniz potaya her an çekebilirsiniz. Yeni yerler ve kişiler gördüğünüz zaman, kendinizi özgürlük havasında buluyorsunuz. Artık felsefenizi değiştirmelisiniz.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Sevmeye ve sevilmeye çok ihtiyacınız olduğu halde, ilişkilerinizde bazen umursamaz oluyorsunuz. Duygusal konularda yaşayacağınız acılardan korkuyorsunuz ve geriye çekiliyorsunuz. Sinir sisteminizin hassas olduğunu unutmayın.

>