2022 Altın Kürenin olay kıyafetleri!

Altın Küre 2022 başlarken, çarpıcı Halle Berry'den etkileyici Jennifer Aniston'a kadar tüm zamanların en seksi kıyafetlerine bir göz attık.

2022+Alt%C4%B1n+K%C3%BCrenin+olay+k%C4%B1yafetleri%21;
ABONE OL
1 / 6

2021 şovu, Covid kısıtlamaları nedeniyle ödüllerini evlerinden alan ünlülerden oluştuğu için bu yılki ödüller biraz normale dönecek. Bununla birlikte, adayların yine de aşı ve güçlendirici kanıt göstermeleri gerekecek, sosyal mesafe ve maske takma yerinde olacak. Muhteşem etkinliği kutlamak için Daily Star, son yirmi yılın en ikonik Altın Küre kıyafetlerine baktı. Altın Küre bu yıl televizyonda yer almasa da izleyenleri kendine hayran bırakan birçok yıldızın etkileyici başarılarına tanık olacağız.

2 / 6

Film ve TV gibi ekran performanslarından çarpıcı görünümlerine kadar her zaman unutulmaz bir gece ama hangi yıldızlar gerçekten unutulmadı? Angelina Jolie, vücudu saran bir Randolph Duke elbisesi giyerek 1999 töreninde nabzı attı. Angelina Jolie, vücudu saran bir Randolph Duke elbisesi giyerek 1999 töreninde nabzı attı. Aktris, göğüsleri patlayan ışıltılı elbisesini giydi ve çarpıcı figürünü sergiledi. Brad Pitt'in eski sevgilisi, görünümünü bir çift gümüş renkli stilettos, pırlanta küpeler ile eşleştirdi. Altı çocuk annesi, yapılandırılmış elmacık kemiklerini vurgulayarak minimal bir makyaj görünümü tercih etti.

3 / 6

Kim Cattrall

Sex And The City yıldızı Kim Cattrall, 2003 ödül töreninde yere kadar uzanan kırmızı bir elbiseyle hayrete düşürdü. Sarışın bomba, ünlü varlıklarını sergileyen cesur bir yaka ile vücudu saran elbiseyi salladı. Görünümünü ışıltılı pırlanta mücevherlerle eşleştirdi. Liverpool doğumlu Hollywood yıldızı, bekleyen fotoğrafçılara poz verirken doğal bir parıltıyla göz kamaştırırken, yüzündeki sarı buklelerini takmayı seçti.

4 / 6

Eski Bond kızı Halle Berry, 2005 Beverly Hills töreninde hayrete düşürdü. 53 yaşındaki Halle, vücudu saran, yere kadar uzanan bir elbise giydiği için tek omuzlu elbiseden göğüslerinin patladığını gördü. Esmer güzel, ten rengi elbisesiyle kırmızı halıyı sallarken güzelliğini yaydı. Ocak ayının ılıman havasına rağmen, Halle sızan varlıklarını kaplayan cesur elbiseyi giymeyi seçti.

5 / 6

2010, The Morning Show'un güzelliğini gördü, Jennifer Aniston cüretkar siyah bir elbiseyle cazibesini yaydı. Jennifer 50, cüretkar bir uyluk bölünmesiyle övünen siyah, yere kadar uzanan elbisesiyle tonda bacaklarını sergiledi. Friends süperstarı, görünümünü bir çift askılı stiletto ve bir çift pırlantalı pırlanta küpeyle eşleştirdi. Kendine özgü sarı buklelerini omzunun üzerinden doğal bir dalga halinde takarken, ünlü Hollywood ışıltısıyla sofistike görünümünü sarstı.

6 / 6

Anya Taylor-Joy, Peaky Blinders ve The Queen's Gambit'te rol aldığı ve 2021'de The Queen's Gambit için bir mini dizi veya sinema filminde en iyi kadın oyuncu ödülünü kazandığı son birkaç yılda ün kazandı. Ayrıca Emma için bir müzikal veya komedi filminde en iyi kadın oyuncu dalında aday gösterildi. 25 yaşındaki, dekolteli bir yaka ile orman yeşili bir taban uzunluğu numarasında çarpıcı görünüyordu. Yıldız, stilisti Law Roach'ın Vogue'a "retro, ama aynı zamanda modern ve havalı" olduğunu söylediği özel tasarım bir Dior elbisesi seçti.