2020'nin özendiren dizi çiftleri

2020%E2%80%99nin+%C3%B6zendiren+dizi+%C3%A7iftleri+
ABONE OL

2020 yılında belki de hiç izlemediğimiz kadar televizyon izledik. Bazı dizi karakterlerini çok sevdik kendimizle özdeşleştirdik, bazılarını ise bir türlü sevemedik. E bir de ekranların yakıştırdığı çiftler var tabii aynısı onlar için de geçerli. Bazı çiftleri o kadar sevdik ki izlemelere doyamadık. İşte 2020 yılının özendiren ve en çok sevilen dizi çiftleri...

1 / 11

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Bu listeye başka bir çiftle başlayamazdım herhalde. Zira Hande Erçel ve Kerem Bürsin fanları linçlemek için hazırda bekliyor olabilir. Neyse konumuza gelelim 'Sen Çal Kapımı' dizisinde Eda ve Serkan karakterlerini canlandıran Hande Erçel ve Kerem Bürsin hem çok yakıştırılıyor hem de genç hayranlarını çok özendiriyorlar. Her ne kadar aşk yaşadıklarına dair bir açıklamada bulunmasalar da neticede net bir dille 'yok' da diyemiyorlar.

2 / 11

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol

Onlar sadece 2020'nin özendiren çifti değil 2019'un da ama olsun ikinci sırayı kesinlikle hak ediyorlar. TV8 ekranlarında 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinin başrol oyuncularını dizinin hayranları en başından beri birbirlerine çok yakıştırıyor. İkili dizide aşklarıyla özendiriyordu ama boşandılar. Bundan sonra dizi nasıl devam eder bilemiyoruz ama hala tahttalar!

3 / 11

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul

Dizi bitti ama etkisi gitmedi. Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk'ın Ayşe'si ve Kerem'i...

4 / 11

Funda Eryiğit ve Fatih Artman

Her şeye rağmen ayakta kalan güçlü bir aşk... Bir Başkadır dizisinin Ruhiye'si ve Yasin'i....

5 / 11

Sinem Ünsal ve Taner Ölmez

Mucizevi aşkı atlarsak olmaz tabii! Mucize Doktor dizisinin Ali Vefa'sı ve Nazlı'sı yaşadıkları aşkla fanlarını özendiriyor. İkili ekranın en sevilen çiftlerinden.

6 / 11

Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş

Her ne kadar ilişkileri bir türlü başlayamasa da dizinin en başından beri tatlı mı tatlı flörtleşmeleri, birbirlerine destek olmaları ve kurdukları yakınlıkla 'Dicle ve Barış' karakterleriyle kendilerini sevdirdiler. Evet evet Menajerimi Ara dizisinin Dicle ve Barış'ı...

7 / 11

Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu

Masumlar Apartmanı'nın İnci ve Han'ını atladığımı düşünmediniz herhalde!

8 / 11

Dilan Çiçek Deniz ve Cihangir Ceyhan

Alev Alev dizisinin Ömer ve Rüya'sı da ekranın özendiren çiftlerinden.

9 / 11

Aslıhan Güner ve İsmail Demirci

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin Yıldız ve Kuzey'i...

10 / 11

Neslihan Atagül ve Engin Akyürek

Sefirin Kızı'nın Sancar'ı ve Nare'si...

11 / 11

Damla Sönmez ve Aras Bulut İynemli

Çukur'un Efsun'u ve Yamaç'ı...

>