2 Nisan Cuma burç yorumları

2+Nisan+Cuma+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

2 Nisan Cuma, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 2 Nisan Cuma gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
2 Nisan Cuma Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Üzerinizdeki etkisi kafanızda dolaşıp duran soruları ortadan kaldırmaya yetmeyecek gibi görünüyor. İş ilişkilerinizin yoğun olduğu bir gün. Sağlığınıza dikkat!
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Karmaşık bir konuda birkaç kişi, sizin sergileyeceğiniz tutuma göre davranış gösterecekler. Bu nedenle tavrınız önemli. Masraflarınız artabilir. 
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Sorunlarınızı büyütmeden, kendinizi anlaşılır bir şekilde ifade ederek çözmeye çalışın. İş yerinde üzerinize vazife olmayan işleri de üstleniyorsunuz. 
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç olacak.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
İşyerinde yaşanan pürüzleri gidermek elinizde. Sert olmamaya özen göstermeli, başka fikirlere de kulak vermelisiniz. Yeni ortaklıklara girebilirsiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
İş yerinde bireysel düşünüp, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek.   
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Sosyal ilişkileriniz sizin için zaman zaman kendinizle ilgili problemleri, zaman zaman da duygusal ilişkinizle ilgili problemlerin yoğunlaşacağını gösteriyor. 
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Son derece dikkatli ve kararlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. 
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Hayal gücünüzün oldukça güçlü olacağı bugün, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir. Tartışmaları geride bırakmanın en doğru yolu sevdiğinize kulak vermek. 
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Birlikte faaliyetlere katılıp, baş başa romantik bir akşam planı yapın. İş yerinde her zamanki sakin tavırlarınızla hareket etmeye çalışmalısınız.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler var. Olaylar karşısında daha sakin davranmalısınız. Beklenmedik gelişmeler üzerinizde baskı yaratabilir. 
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın. Abur cubura olan merakınızı biraz azaltın.
>