18 Haziran Cuma burç yorumları

18 Haziran Cuma, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

18+Haziran+Cuma+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 18 Haziran Cuma gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

18 Haziran Cuma Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Sevgili Koç, bilmediğiniz bazı şeyleri öğrenebilirsiniz veya sizinle ilgili bilinmeyen şeyler bir anda ortaya çıkabilir. Bu olaydan sonra gerçek sizi güçlü kılacak.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Sevgili Boğa, bu gece yalnız kalmak isteyebilir ve kalabalık ortamlarda huzursuz olabilirsiniz. Hayatınızın her alanında aşama kaydedebilirsiniz.


İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Sevgili İkizler, kalabalık sosyal ortamlarda bulunma şansınız çok yüksek. Parti ya da sınıf yemeği gibi ortamlarda arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sevgili Yengeç, kariyer konuları doruk noktasına çıkıyor. Önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz zaten sene sonuna kadar önemli bir dönemdesiniz.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Sevgili Aslan, son iki senenin en güçlü dönemindesiniz ancak sahip olduğunuz gücü iyi kullanmalı ve istismar etmemelisiniz yoksa geri tepebilir.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Sevgili Başak, para konuları önceliğiniz. Duygularınız yerine maddi konulara odaklanıyorsunuz. Aylık gelirinizde değişiklikler, yenilikler olabilir.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Sevgili Terazi, özel ya da iş hayatınızda evlilik ve iş ortaklığı gibi yakın ilişkiler gündeme gelecek. İlişkinizin durumunu net olarak göreceksiniz.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Sevgili Akrep, yetiştirmeye çalıştığınız bir iş ya da proje ile uğraşabilirsiniz. Alternatif olarak sağlıkla ilgili konular da gündeme gelebilir.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Sevgili Yay, evlilik ve iş ortaklığı gibi uzun vadeli ilişkiler yerine, yeni başlamış olan ilişkilerle ilgili hızlı gelişmeler olacak. Duygular aşırı uçlara kayacak.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Sevgili Oğlak, beklediğiniz gelişmeler hızla neticelenecek. Hayatınızın bir dönemini kapanabilir ve önemli bir konuyu sonlandırabilirsiniz.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Sevgili Kova, bugün başkalarıyla sürekli bağlantı halinde olacak, belki de kısa bir seyahate çıkacaksınız. İletişim ağırlıklı bir proje gündeme gelebilir.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık, aylık geliriniz ve harcamalarınız gibi kazancınızla ilgili maddi konulara odaklanacaksınız. Bu konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

>