17 Kasım Salı günü burç yorumları haberimizde

17+Kas%C4%B1m+Sal%C4%B1+g%C3%BCn%C3%BC+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1+haberimizde
ABONE OL

Burç Yorumlarını buradan takip edebilirsiniz. 17 Kasım Salı Burç Yorumları, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

17 Kasım Salı Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 17 Kasım Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
Burç Yorumları 17 Kasım Salı 
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Öğlene kadar aceleden meydana gelecek sakarlıklara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Yakın çevrenizle aranızda geçmişte olan sorunları çözebilirsiniz.
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Öğleden sonra dinlenmek ve kendi içinize dönmek istemenize rağmen bilinçaltında sizi rahatsız eden konulara yönelebilirsiniz.  
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Günün erken saatleri, iş ve sosyal yaşantınızda yönünüzü belirlemekte zorlanabilirsiniz. birden hareketlenebilir; planlarınızda ani değişikliler yapabilirsiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Sabah saatlerinde düşüncelerinizde ve görüşlerinizde daha duygusal olabilir; aileniz ve sevdikleriniz için fedakarlık yapabilirsiniz. 
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Öğlene kadar süreçte maddi konularda istikrarlı davranmakta zorlanabilirsiniz. İlerleyen saatlerde düşünce ve görüşlerinizde daha ısrarcı olabilirsiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Eş ve ortakla ilişkileriniz günün ilk saatlerinde daha duygusal geçebilir. Yeni girişimleriniz için öğle saatlerini beklemenizde fayda var.   
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Günün ilk saatlerinde günlük uğraşlarınızda fedakarca çalışabilirsiniz. Ancak öğleden sonra şartların değişimi ile birlikte daha hareketlenebilirsiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Sabah saatlerini çocuklarla veya sevdiğiniz kişi ile birlikte; keyiflere ayırabilirsiniz. Öğle saatlerinden sonra planlarınızda değişim yaşayabilirsiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Sabah saatlerini evinizde dinlenerek geçirmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra çocuklar ile ilgili ani plan değişikliği sizin de hareketlenmenize yol açabilir.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Sabah saatlerinde kardeşlerle iletişim içinde ve onların isteklerini karşılayarak geçirebilirsiniz. Öğleden sonra bireysel kararlar alabilirsiniz.  
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Sabah saatlerinde maddi konularda belirsizlikler yaşayabilir; aileniz için harcamalar yapabilirsiniz. Öğleden sonra kuzenlerle yeni planlar yapabilirsiniz.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Sabah saatlerini kendinize ayırabilir; size keyif veren konularla ilgilenerek geçirebilirsiniz. Öğleden sonra maddi manevi değerleriniz gündeme gelebilir.
>