16 Temmuz Cuma burç yorumları

16 Temmuz Cuma, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

16+Temmuz+Cuma+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 16 Temmuz Cuma gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

16 Temmuz Cuma Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün amaçlarınızı daha net bir gözle değerlendirmeye başlıyorsunuz. Yeni kararlar ve uzun vadeli planlar size heyecan vermekte. Sağlığınıza dikkat.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Yakın çevrenizdeki bazı başarıların abartı olduğu şeklindeki yargılarınız, size bu tespitlerde yalnızlıklar yaşatabilir. Beklediğiniz kişiden haber var.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Hayatın olumlu yönlerine açık durabilir ve pek çok şey yapabilirsiniz. İş hayatında görüşlerinizi inandırıcı biçimde ortaya koymaya başlıyorsunuz.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Dün geceyi iyi dinlenerek geçirdiğiniz için, bugüne çok enerjik başlayacaksınız. İş yaşamanız da, özel yaşamınız da oldukça hareketli.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Maddi konulara tek başına karar almakta ısrar etmemelisiniz. Ortak harcamalarınız kontrol etmekte zorlandığınız bugünü dikkatli geçirmelisiniz.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Çevrenizdekilerin uyarılarına rağmen gösterdiğiniz kararlı tutum, meyvelerini verecek. Şimdi bütün sorun bu kararlılığı korumanızda.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Var olan koşulları zorlamamalı ve esnek olmalısınız. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda güven aradığınız bu dönem başkalarının etkisi altında olacaksınız.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Akşama doğru kalabalık içinde olma ihtimaliniz var. Bu kalabalıkta duygusal çakışmalar sorun yaratabilir. Bir dostunuzun sevincine ortak olacaksınız.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Çıkabilecek ek işler ve detaylı konular öne çıkıyor. Dikkatinizi toplamak ve planlı olmak durumundasınız. Ertelediğiniz işleri tamamlamaya özen gösterin.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

Yakın bir geçmişte, size yakınlık gösteren birine gösterdiğiniz soğukluk, bugün pişmanlık yaratabilir ve bunu onarmaya çalışabilirsiniz.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Bugün boş zamanlarınızı değerlendirmek üzere yenilikler yapacaksınız. Değişik keyifler ve somut çalışmalar yaratıcı alanda size tatmin sağlayacak.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Sosyal zekânızdan yararlanabileceğiniz bir gün. İnsan ilişkilerindeki başarınız yine işinize yarayacak. Sizi de geliştirecek fikir tartışmaları yaşayabilirsiniz.

>