15 Eylül Salı burç yorumları

15+Eyl%C3%BCl+Sal%C4%B1+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

Burç Yorumları, en çok merak edilen konular arasında. 15 Eylül Salı gününe ait burç yorumları haberimizde bulunuyor.

Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 15 Eylül Salı gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
15 Eylül Salı Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Kendinize çok güveniyorsunuz. İş yaşamınızda çok işinize yarayan bu özelliğiniz, özel yaşamınızda daha çok problem üretmeye yarıyor. 
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Sizi şaşırtacak biraz da kızdıracak bir haber söz konusu. Siz yine de kendinizi tutmalı ve vereceğiniz tepkiye dikkat etmelisiniz. Sağlığınıza dikkat edin.  
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugün hayatınızda bazı olumlu değişiklikler olabilir. Ama bu değişikliklerin gerçekleşmesi için, gözünüzü karartıp risk almanız gerekiyor. 
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Çevrenizdekilerin birçoğu sizi olduğunuz gibi kabul edebildiğine göre, bu şekilde davranmayıp sizi eleştirenlerin etkisine kapılmamalısınız. 
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Bugün, sosyal hayatınızda eğlenceli, aşk hayatınızda da son derece romantik anlar geçirme fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. 
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
Kendinizle çok barış halinde olduğunuz bir özelliğiniz, bugünlerde küskünlüklere neden olabilir. Sağlık konularında bazı yüklü harcamalar söz konusu.  
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Herkes tarafından eli sıkı biri olarak bilinirken, bugün dostlarınızı şaşırtacak davranışlarda bulunabilirsiniz. İçinizde müthiş bir eğlenme ve harcama isteği var.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Ortaklıkların maddi yanı sizi meşgul etmeye başlıyor. Ortak paralarda daha temkinli olmalısınız. Harcamalarınızın artabileceği koşullar sizi buna zorlayacaktır.  
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Geleceğe yönelik olumlu gelişmeler olabilir. Büyük bir para görülmemekle birlikte büyük bir ihtiyaç da yok. Bu konularda rahatsınız. 
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Başkalarından ilham alabileceğiniz konular öne çıkıyor. Yabancılarla ilgili uğraşlara daha fazla yönelebilir ve önceliklerinizi değiştirebilirsiniz. 
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
İşe ait yoğunluk sürerken, amaçlarınızı yeniden gözden geçirmektesiniz. Ancak bu alanda istediğiniz ilerlemeler kolay olmayacak. 
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Sizin için önemli olan bu dönemde yapacağınız değişikliklerin kaderinizi olumsuz yönde etkilememesi için doğru olanı yapmanızdır. 
>