13 Şubat Cumartesi burç yorumları ne diyor?

13+%C5%9Eubat+Cumartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1+ne+diyor?
ABONE OL

13 Şubat Cumartesi, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 13 Şubat Cumartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
13 Şubat Cumartesi Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Bugün psikolojik dengenizi korumak zor olabilir. Önünüzdeki sorunu çözmek sandığınız kadar zor değil çünkü bu sorun aslında gözünüzü açmak için bir mesaj olarak karşınızda. İlk başta şok edici olsa da, bu esajın ne anlama geldiğini bulabileceksiniz. 
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Biri eğlenceli ve zararsız bir şeyle dikkatinizi dağıtmaya çalışırken, diğerleri bundan rahatsız olabilir. Ufak şakaların zararı olmasa da işleri bitirmek için acele etmeniz ve zaman kaybetmemeniz gerekli. Özellikle de grup projeleri söz konusuysa.
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
Bugün tüm seçeneklerinizi keşfettiğinizden emin olmadan pes etmeyin. İlham, beklenmedik bir yerden gelebilir, bu yüzden elinizin altında bir kağıt ve kalem olduğundan emin olun. İyi bir fikir, önemsiz bir şeyde gizlenebilir, ancak ufak bir şeydeki potansiyeli görebilen biri varsa, o da sizsiniz.
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Bugün sizden eski ile yeni arasında seçim yapmanız istenebilir. Sanki insanlar sizi bir şekilde protesto ediyorlar ve değişimi görmek isteyenlerin safına katılmanızı istiyorlar. Gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra karar verdiğinizden emin olun.
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Karşınıza çıkan bir durumu saçma olarak nitelendirip otomatik olarak reddetmeden önce mevcut tüm bilgileri dürüstçe değerlendirdiğinizden emin olun. Bu konudan sıyrılmanın yollarını aramadan önce iyice düşünmelisiniz.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
İç gücünüz ve cesaretiniz bugün muazzam. İnsanların doğal olarak size doğru çekildiğini göreceksiniz. Bu enerji selini kabul edin ve uygun gördüğünüz şekilde iyice kullanın.
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Dış dünya ile ne kadar çok çatışırsanız o kadar iyi. İlk başta çılgınca hissedebilirsiniz, ancak kalabalığın arasından sıyrılıp sahip olduğunuz güzelliği, önemi ve saygıyı görmeye başlayacaksınız. Bu tutum değişikliği size iyi gelecek. Tamamen yeni bir yaşam tarzınız olabilir.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Bir şeyi anlamadıysanız sormalısınız. Size farklı gelen bir şey varsa bunun neden olduğunu sorun. Merakınız yüksek, özellikle sıra dışı bir şey varsa. İçinizde yeni bir amaç hissedecek ve onun peşinden gideceksiniz.
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Bugün büyük bir çekiciliğe sahip biri sizi etkileyebilir. Belki de bu kişiden gelen görkemli fikirler ve bilgi dağları yüzünden gölgede kalmış gibi hissediyorsunuz. Belki de tam tersi. Bunu tam olarak anlayabilmek için bu kişiyle daha çok zaman geçirin.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Çevrenizde insanlar olsa bile bugün kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz. Herkes farklı bir dünyada gibi görünebilir. Belki başkalarıyla ortak hiçbir noktanızın olmadığını düşünüyorsunuz, hatta en yakın hissettiğiniz kişilerle bile. Onlara gerçekte ne düşündüğünüzü veya hissettiğinizi söyledikten sonra sizin hakkınızda ne düşündüklerini öğrenebilirsiniz.
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Muazzam bir zafer veya korkunç bir başarısızlık noktasında olduğunuzu hissedebilirsiniz. Her iki durumda da, bu zamanı şimdiye kadar yaptığınız bir kutlama olarak görmeniz önemli. Gerektiğinde değişiklikler yapın ve önümüzdeki birkaç ay boyunca ilerlemenizi yeniden değerlendirmeye devam edin.
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Mevcut ilişkinizde sınırlarınızın nerede olduğunu anlamak için doğru bir zaman. Bunun olumsuz bir süreç olması gerekmez ve aslında oldukça olumlu olabilir. Bunu yapmak birbirinizi daha iyi tanımak, doğru dengeyi bulmanızı ve daha uyumlu bir ortaklığın keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır.
 
>