12 Temmuz Pazartesi burç yorumları

12 Temmuz Pazartesi, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

12+Temmuz+Pazartesi+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1
ABONE OL

Günlük Burç Yorumları | Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 12 Temmuz Pazartesi gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.

12 Temmuz Pazartesi Burç Yorumları

Koç

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Ailenizi eşinizin önünde savunmanız gerekebilir. Bugün yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle aranızda soğukluklar girebilir. Sağlığınıza dikkat edin.

Boğa

Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)

Bugün alacağınız kararlarda sezgilerinize kulak vermeniz faydalı olabilir. Günlük uğraşlarınızı sorumluluk duygusu ile yerine getirebilirsiniz.

İkizler

Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)

Aşk hayatınızda veya çocuklarla ilişkinizde yolunda gitmeyen koşullar sizi gerçekçi davranmaya itebilir. Değerlerinizi sorgulamanız yeni kararlar getirebilir.

Yengeç

Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)

Eve, aileye olan sorumluluklarınızı yerine getirmekten kaçmayabilirsiniz. Ancak sizi derinden endişeye sürükleyen duygular içinde olabilirsiniz.

Aslan

Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Kardeşlerle aranıza mesafe getiren olayları zihninizde değerlendirebilirsiniz. Yolculuklar, eğitim ile alakalı sizi sorumluluklar yorucu olabilir.

Başak

Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)

Hedef ve projelerinizi ailenizi de göz önünde tutarak değerlendirebilirsiniz. Duygusal davranmak yerine gerçekçi kararlar alabilirsiniz.

Terazi

Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)

Ev ve ailevi konularla sosyal hayatınızda gündemde olabilirsiniz. Duygularınıza hakim olarak ve sorumluluk bilinci ile hareket edebilirsiniz.

Akrep

Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)

Sizi endişeye iten gelişmeler karşısında moralinizi yüksek tutmanız gerekebilir. Yapacağınız anlaşmaların maddi tarafına dikkat etmelisiniz.

Yay

Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)

Ailevi konularında içinde olduğu sizi gerçekçi düşünmeye ve davranmaya iten koşullarla karşılaşabilirsiniz. Eş veya ortağınızın fikrini alabilirsiniz.

Oğlak

Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)

İş hayatınızdaki sorumluluklar nedeni ile yakın ilişki içinde olduğunuz kişiler vakit ayırmakta zorlanabilir ve onların tepkilerini alabilirsiniz.

Kova

Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)

Günlük uğraşlarınızın yanı sıra aile ile ilgili sorumlulukları da yerine getirmeniz gerekebilir.
Bugün sağlığınıza özen göstermelisiniz.

Balık

Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)

Aşk hayatınızda birkaç gündür yaşanan gelişmeler sonucunda nihai kararı alabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi mesafeli hissedebilirsiniz.

>