SON DAKİKA
Hava Durumu

1 Kasım Pazar burç yorumları

1 Kasım Pazar Burç Yorumları, haberimizde yer alıyor. Burcunuza göre bugün sizi neler bekliyor, neler yapmalısınız? sorularının cevabı haberimizde bulunuyor.

Haber Giriş Tarihi: 01.11.2020 09:17
Haber Güncellenme Tarihi: 01.11.2020 09:17
https://www.abcgundem.com
1 Kasım  Pazar burç yorumları
Burç Yorumları, haberimizde yer alacak. 1 Kasım Pazar gününün burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz.
 
1 Kasım Pazar Burç Yorumları
 
Koç
 
Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
 
Aşk ile arkadaşlıkları birbirine karıştırmamaya gayret edin. Bir arkadaşınızın bu dönemde size aşık olma olasılığınız çok yüksek.  
 
Boğa
 
Toprak + Sabit (21 Nisan - 20 Mayıs)
 
Sıradan olaylara yönelerek kendinizi duygusal yönden motive etmeye çalışmalısınız. Böylece ruh halinizdeki dalgalanmaları kontrol edebilirsiniz. 
 
İkizler
 
Hava + Değişken (21 Mayıs - 21 Haziran)
 
İş hayatınızda bir dengelenme söz konusu. Ne yapmak istediğinizi iyi bileceksiniz. Yeteneklerinizi işinizde kullanarak olumlu işlere imza atacaksınız. 
 
Yengeç
 
Su + Öncü (22 Haziran - 22 Temmuz)
 
Dün geceki sağlıklı ve dingin uykudan sonra sabahleyin pırıl pırıl uyanacaksınız. Bugünü yine sakin ve huzurlu geçirmek için elinizden geleni yapmalısınız. 
 
Aslan
 
Ateş + Sabit (23 Temmuz - 23 Ağustos)
 
Yıllardır unuttuğunuz bazı olayların yeniden gündeme gelmesi, belki de, çözümlenmesi gereken olaylara yeniden ayna tutacak.
 
Başak
 
Toprak + Değişken (24 Ağustos - 23 Eylül)
 
İşinizle ilgili konularda duygu ve düşüncelerinizi açıkça ifade etmeniz yöneticilerle bazı sorunlar yaşamanıza neden olabilir. 
 
Terazi
 
Hava + Öncü (24 Eylül - 23 Ekim)
 
Bugünlerde iş yoğunluğunuz hızlanacak.. Gelirleriniz artarken, bu çabalarınız sizi de yoracak. Kariyer yaşamınızda önemli bir yol katedeceksiniz.
 
Akrep
 
Su + Sabit (24 Ekim - 22 Kasım)
 
Birlikte olduğunuz insanın hayatındaki değişimlere karşı kayıtsız kalmanız, onun incinmesine ve size olan güvenini yitirmesine neden oluyor. 
 
Yay
 
Ateş + Değişken (23 Kasım - 21 Aralık)
 
Bugün, zekanızı ortaya koyacak çalışmalar içinde olacaksınız. Yakın kan bağı olduğunuz kişiler, kardeşler ve akrabalarla duygusal bağlarınız güçlenecek.
 
Oğlak
 
Toprak + Öncü (22 Aralık - 20 Ocak)
 
Yapınıza ters gelse de, çevrenizle politik davranışlar içinde olacaksınız. Onlara tepki göstermeden, kendi isteklerinizi ustaca kabul ettirebilirsiniz. 
 
Kova
 
Hava + Sabit (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Yeteneklerinizin farkında oluşunuz, hiçbir şeyi beğenmemenize yol açıyor. Çevreniz sizi ikna etmek için zorlanacaklardır. Sağlığınıza da dikkat!
 
Balık
 
Su + Değişken (20 Şubat - 20 Mart)
 
Bugün, enerjinizi düşük olması nedeniyle, yapmanız gereken bir çok işi yarım bırakmanıza neden olabilir. Karamsarlığa kapılmanız için hiçbir neden yok. 
 
 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.