'Zengin adam sevmek ucuzluktur'

+%E2%80%99Zengin+adam+sevmek+ucuzluktur%E2%80%99
ABONE OL

Magazin Haberleri | Bir süredir pilot Berk Fenercioğlu ile aşk yaşayan ve evlilik yolunda ilerleyen sivri dilli şarkıcı Tuğba Ekinci, yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Özge Ulusoy, bir söyleşi sırasında kendisine yöneltilen “Mankenler neden hep zengin iş adamlarıyla çıkıyor?” sorusunu, “Mankenler gidip fakirle mi çıksın yani, anlamadım” şeklinde cevaplamıştı. Ceren Hindistan da “Fakir sevgiliyi ne yapayım?” demişti...
 
Tuğba Ekinci, magazin gündemine bomba gibi düşen bu sözlere karşılık, “Zengin adam sevmek ucuzluktur” dedi. İbrahim Çelikkol, Cengiz Coşkun ve Ümit Cem Şenol gibi isimlerle geçmişte aşk yaşayan şarkıcı, “Hayatımda hiçbir zaman zengin adam avcısı olmadım. Kendimden maddi anlamda daha üstün biriyle hiçbir zaman görüşmedim” ifadelerini kullandı. Ekinci, “Erkek arkadaşlarım hep fakirdi. Benim sayemde tanındılar, şimdi bir çoğu Türkiye’nin en iyi dizilerinde rol alıyor, çok iyi paralar kazanıyor. Tabii hepsinin kumaşları da iyiydi; kendilerini geliştirdiler kafalarını kullandılar ve para kazandılar” şeklinde konuştu. 
 
Özge Ulusoy, “Mankenler neden hep zengin iş adamlarıyla çıkıyor?” sorusunu, “Mankenler gidip fakirle mi çıksın yani, anlamadım” şeklinde cevaplamıştı. 
 
Ceren Hindistan ‘Bilerek mi zengin sevgili seçiyorsun, yoksa öyle mi denk geliyor?’ sorusuna ‘Fakiri ne yapayım ben’ diye yanıt vermişti. 
 
>