'Ne yaptın bacım'

+%E2%80%99Ne+yapt%C4%B1n+bac%C4%B1m%E2%80%99
ABONE OL

Magazin Haberleri | Estetik merakını herkesin bildiği Seda Sayan, son estetiği sonrası yeni görüntüsüyle sosyal medyayı salladı. Sayan’ı görenler “Ne yaptın bacım” diye demekten kendisini alamadı...

Şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, geçirdiği estetik operasyonlar sonrasındaki değişimiyle konuşulmaya devam ediyor. Yaşlanmamak için elinden geleni yapan 58 yaşındaki Sayan, sunuculuğunu üstlendiği programdaki görüntüsüyle yine gündem oldu. Sayan’ın yüzündeki değişiklik seyircinin dikkatinden kaçmadı. Geçirdiği estetik operasyonları gizlemeyen Sayan, en son ‘Fransız Askısı’ yöntemiyle yüzünü gerdirmişti.

Sonu gelmiyor

Sayan, Liplift (dudak kaldırma) işlemi de yaptırmış, burun ve dudak arasındaki mesafeyi kısalttırmıştı. Ünlü sunucunun burun ve dudağı arasındaki çöküntü sosyal medyanın diline düştü. Sayan’a gelen yorumlardan bazıları şöyle: “Bir başladı mı sonu gelmeyen güzellik hastalığı bu...”, “Bu sefer olmamış Seda abla”, “Ne yaptın bacım”, “Seda abla zaten güzeldin buna ne gerek vardı”, “Konuşurken üst dudağı donmuş gibi.”

'Merak etmeyin iyiyim'

Seda Sayan kendisine gelen tepkilere şu yanıtı verdi: “Dudak liftingi yaptırdım. Ama her gün çekimim olduğu ve yaptırdığım işlemleri saklamadığım için ekrana bir hafta burnumun altındaki bantla çıktım. Ekrandan görüntü alındığında acayip çirkin çıkıyor. Beni merak etmeyin iyiyim ya. İşte son halim.”

>