İşte ünlülerin karavanları

+%C4%B0%C5%9Fte+%C3%BCnl%C3%BClerin+karavanlar%C4%B1
ABONE OL

Uçak korkusu nedeniyle 10 yıl önce 9.5 metre uzunluğunda bir karavan yaptıran Volkan Konak 'Sülalem TIR’cılıktan geliyor. Bu sebeple karavanı kocaman, otobüs gibi yaptırdım.

1 / 7

İçinde 6 kişi kalabiliyor. İkinci bir ev gibi. Ayrıca maceraperestim. Türkiye ve Avrupa'da dolaşmadığım yer kalmadı. Bestelerimi de 'tek kişilik cumhuriyetim' dediğim karavanımda yapıyorum' dedi.

2 / 7

İÇİNDE NELER VAR? Salon, yatak odası mutfak Duş banyo ve tuvalet Yerden ısıtma Kamera sistemi, uydu anteni Koltuklar iki kişilik yatak oluyor TV ve müzik sistemi Corona virüs sonrası kalabalıklardan kaçmak isteyen ünlüler karavana daha çok ilgi gösteriyor. İşte karavancı ünlüler...

3 / 7

Kıvanç Tatlıtuğ

Doğa seyahatlerine meraklı olan Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer’in 2 arazi aracı ve 750 bin TL’lik lüks bir karavanları var. Kıvanç Tatlıtuğ geçen yıl da pikap kamyonetinin arkasına 100 bin TL harcayıp mini bir karavan yaptırdı. Bu araç açılabilir bölmeleri ve çadırıyla genişleyerek büyüyor.

4 / 7

Pınar Altuğ

Pınar Altuğ da kısa kamp tatillerine uygun kamyonet tarzındaki bu karavanı çok beğendi. Aynısından yaptırdı. Eşi Yağmur Atacan ve kızları Su’yu da alıp Bozcaada’ya tatile gitti. Paylaştığı karenin altına da “Macera dolu bir hafta sonu” notunu düştü.

5 / 7

Kadir Doğulu-Neslihan Atagül

Kadir Doğulu-Neslihan Atagül çifti 450 bin TL’lik karavanlarıyla Avrupa’yı gezdi.

6 / 7

Mehmet Aslantuğ

Mehmet Aslantuğ ailesiyle 7 yıldır karavanla geziyor.

7 / 7

Simge

Simge her yaz 15 gün karavan tatili yapıyor. Ünlü şarkıcı 'karavanda huzur buluyorum' diyor.

>