İmam nikahı iddialarına cevap gecikmedi!

Ses sanatçısı Onur Akay, bir dönem 'Aşkın Tarifi' dizisinde rol alan Serra Arıtürk ile Kadir Doğulu imam nikahı kıydığını ve Serra Arıtürk'ün hamile olduğunu öne sürdü. Çirkin iddia sonrası Kadir Doğulu'dan açıklama geldi.

+%C4%B0mam+nikah%C4%B1+iddialar%C4%B1na+cevap+gecikmedi%21;
ABONE OL
 
Neslihan Atagül ile evli olan oyuncu Kadir Doğulu, geçtiğimiz yıl Serra Arıtürk ile 'Aşkın Tarifi' adlı dizide rol almıştı.
 
Doğulu ve Arıtürk'ün dizinin çekildiği dönemde yakınlaştığı iddia edilmişti. İkili, o dömem bu iddiayı kesin bir dille yalanlamıştı.
 
SOSYAL MEDYA BU İDDİAYI KONUŞUYOR
 
Söz yazarı Onur Akay, bir dönem 'Aşkın Tarifi' dizisinde rol alan Serra Arıtürk ile Kadir Doğulu hakkında bomba bir iddia ortaya attı. Akay, Kadir Doğulu ile Serra Arıtürk'ün imam nikahı kıydığını ve Serra Arıtürk'ün hamile olduğunu öne sürdü.
 
 
SESSİZLİĞİNİ BOZDU
 
Çirkin iddia sonrası ilk açıklama Kadir Doğulu'dan geldi.Dün akşam eşiyle doğum günü kutlaması çıkışı görüntülenen Kadir Doğulu, iddiaları kesin bir dille yalanladı.
 
"ALLAH YARDIMCISI OLSUN"
 
Doğulu, "O haberi yapan kişinin allah yardımcısı olsun. Bu iddiayı bana değil o haberi yazan kişiye sorun" diyerek sitem etti.Kadir Doğulu'nun bu soruyu gülerek yanıtlaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak: Sondakika