Yumurtalı-ayranlı 'haciz' misillemesi

Yumurtal%C4%B1-ayranl%C4%B1+%E2%80%99haciz%E2%80%99+misillemesi
ABONE OL

Kredi borcunu ödeyemediği için banka tarafından mal varlığına haciz uygulanan vatandaştan misilleme! Her şeyini kaybeden şahıs, bankanın bölge müdürlüğünü yumurta ve ayran yağmuruna tuttu!

BANKA GERİ ADIM ATMADI
 
"OIacağı buydu" dedirten olay, Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde meydana geldi. Bir süre önce bir bankadan kredi kullanan Cafer B. (45), belirlenen sürelerde taksitlerini ödeyemeyince ev ve kamyonuna haciz geldi. Banka ile bu durumu çözmeye çalışan Cafer B. bir sonuç alamayınca bunalıma girdi. Dün sabah saatlerinde söz konusu bankanın Elmalı Mahallesi'ndeki bölge müdürlüğüne giden borçlu vatandaş, görüşmelerden yine bir sonuç alamadı. 
 
SOLUĞU MARKETTE ALDI
 
Umudu tükenen Cafer B. hemen o anda bir plan yapıp, marketten aldığı yumurta ve ayranlarla geri döndü. Bankanın bölge müdürlüğünün önüne gelen çaresiz vatandaş, elindeki yumurtaları ve ayran kutularını bankanın camlarına fırlattı. Yumurta ve ayranlar camda patlarken, neye uğradıklarına şaşıran banka çalışanları durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. Kısa sürede bölgeye gelen polis, yolun karşısında bekleyen Cafer B.’yi gözaltına aldı. 
 
 
 
>