Yılbaşı gecesi 50 kişilik grup seks partisini polis bastı

İspanya’da polis, Covid-19 kurallarını çiğneyen genelevi bastıktan sonra 50 kişilik seks grubunu göz altına altı.

Y%C4%B1lba%C5%9F%C4%B1+gecesi+50+ki%C5%9Filik+grup+seks+partisini+polis+bast%C4%B1+
ABONE OL
 
Polisin izin verilenden beş kat daha fazla insanla dolu bir eve baskın düzenlemesinin ardından yılbaşı gecesi 50 kişi gözaltına alındı.
 
El Mundo gazetesine göre, iki kişinin yanlışlıkla bir komşunun kapısını çalması üzerine devasa büyüklükteki seks partisini gördü ve polise haber verdi. Yeni yıl arifesinde uygulanan İspanyol kısıtlamaları kapsamında, yalnızca 10 kişiye kadar olan grupların kapalı mekanlarda buluşmasına izin verildi. Ayrıca 01.00-18.00 saatleri arasında sokağa çıkma yasağı da vardı.
 
LIica d'Amunt'ta gerçekleşen olayda, 50 ila 70 kişi tespit edildi ve şu anda hepsi para cezasıyla karşı karşıya. Polisin binaya girdiği sırada, insanların evin üst kattaki odalarında seks yaptıkları anlaşıldı. Partinin, yılbaşı kutlamalarının bir parçası olarak seks işçileri kiralayan Amerikalılar tarafından düzenlendiği bildirildi.
 
Ev sahibinin, gerçekleşen olayın farkında olduğu düşünülüyor. Göz altına alınan hiç kimse tutuklanmadı, ancak şahısların kimlikleri belirlendi ve ev adreslerine ağır para cezalarının verileceği konusunda uyarıldı.
 
Kadınlar ayrıca insan ticareti soruşturmasıyla bağlantılı olarak sorgulandı.
>