Yer yine Antarktika, konu yine UFO'lar!

Bir Reddit kullanıcısı, Antarktika'nın uydu görüntüsünde kayaların üzerinde meraklı beyaz bir nesne gördü ve diğer Google Haritalar hayranlarından onu tanımlamaya yardım etmelerini istedi.

Yer+yine+Antarktika,+konu+yine+UFO%E2%80%99lar%21;
ABONE OL

Bir Google Haritalar kullanıcısı, Antarktika'da gördüğüne inandığı olası bir UFO'yu belirlemek için yardım istiyor. Reddit kullanıcısı @Leesoy, gizemli nesneyi tespit ettikten sonra buz kıtasının uydu görüntüsünün bir ekran görüntüsünü yayınladı. Görüntü, karlı arazinin kenarı boyunca bulunan 74.0322S, 22.4506W'de bulunan kayalar gibi görünen kahverengi bir arka plan üzerinde beyaz silindirik bir nesneyi göstermektedir.

Paylaşan kişi, "Ufo mu yoksa kaya mı?” Muhtemelen sadece kayalar olsa da görüş, bir UFO meraklısının Google Earth'te eski uzaylılar tarafından yapılmış Antarktika'da gizli bir üs olduğuna inandığını bulmasının ardından geldi. Uydu fotoğraflarında kardaki birkaç büyük sırttan oluşan gizemli güney kutbu bölgesi, onlarca yıldır oradaymış gibi görünüyor.

Bölgede büyük kazılar yapılmış gibi görünüyor, araçlar ve karda ona doğru giden bir dizi iz de görülebiliyor. 1985 ve 2013 yılları arasındaki görüntüler arasında, meraklı tümseklerin yanına bir uçak iniş şeridi eklenmiş gibi görünen bazı gelişmeler meydana geldi.

Bu hafta UFO Sightings Daily YouTube kanalına sürpriz keşfinin görüntülerini yükleyen Tayvanlı Scott C Waring, gözlemin o zamandan beri incelenen ve halktan saklanan derin bir yeraltı antik uzaylı yapısının kanıtı olduğuna inandığını söyledi. Bu hafta, komplo teorisyenlerinin Nazilerin II. Dünya Savaşı sırasında Antarktika'da UFO bulduğuna ve süper askerler yaratmak için onları Mars'a götürmek için tersine mühendislik yaptıklarına inandıkları da ortaya çıktı.

>