Yaşlı çiftin 625 çocuğu var

İngiltere’de yaşayan Pauline ve Roger Fitter çifti, 56 yıl boyunca bakımını üstlendiği 620 çocuğu büyüttü. Yardımseverlikleriyle kalpleri ısıtan çiftin 5 tane de öz çocuğu bulunuyor. Çift, bir keresinde bakımını üstlendikleri 7 yaşındaki kızın yangın alarmının çalıp çalmayacağını görmek için atık kağıt sepetinde yangın çıkardığını söyledi.

Ya%C5%9Fl%C4%B1+%C3%A7iftin+625+%C3%A7ocu%C4%9Fu+var
ABONE OL
İNGİLTERE’nin güneyinde bulunan Surrey’de yaşayan Pauline ve Roger Fitter çifti, hayatlarını kimsesiz çocuklara adadı. Şu anda 81 yaşında olan Pauline ve 86 yaşındaki Roger, 56 yıl boyunca 620 çocuğun bakımını üstlenerek onları büyüttü. 600’den sonra kaç çocuğun bakımını üstlendiklerini saymayı bıraktıklarını söyleyen çift, koca bir ömrü bu şekilde geçirdikten sonra ‘ebeveynlikten emekli’ olduklarını açıkladı.
 
TEK SEFERDE 11 ÇOCUK 
 
ÇİFT, baktıkları hiçbir gencin adını veya doğum gününü asla unutmadıklarını, evlerindeki her çocuğun yeni kıyafetleri ve kendilerine özel yatakları olmasını sağladıklarını ifade etti. Tek seferde en fazla 11 çocuğa baktıklarını ifade eden çift, daha sonra evden ayrılan her çocuk için onlara kartpostallar gönderdiklerini aktardı. Karı-koca, 5 tane de öz çocuklarını olduğunu söyledi.
>