Yasemin Sakallıoğlu kimdir, kaç yaşında? Yasemin Sakallıoğlu nereli?

Tv 8'de ekrana gelen O Ses Türkiye, 31 Aralık Cuma günü yılbaşı özel programı ile seyirci karşısına çıkıyor. Birbirinden önemli isimlerin yer alacağı programda sevilen isim Yasemin Sakallıoğlu da şarkı söyleyecek. Yasemin Sakallıoğlu hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Yasemin+Sakall%C4%B1o%C4%9Flu++kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda?+Yasemin+Sakall%C4%B1o%C4%9Flu+nereli?
ABONE OL
 
Tv 8'de ekrana gelen O Ses Türkiye, 31 Aralık Cuma günü yılbaşı özel programı ile seyirci karşısına çıkıyor. Yılbaşı akşamı O Ses Türkiye'ye konuk olan isimler ise şöyle;Damla Sönmez, Ozan Akbaba Hazar Ergüçlü, Perihan Savaş, Gökçe Bahadır, Feyyaz Şerifoğlu, Berfu-Eser Yenenler, Merve Dizdar, Sabri Sarıoğlu, İlayda Alişan,Sarp Akkaya, Yasemin Sakallıoğlu, Cem Davran, Hande Baladın, Simge Aköz, Zeynep Avcı.
 
Yasemin Sakallıoğlu kimdir?
 
Yasemin Sakallıoğlu 33 yaşındadır. Yasemin Sakallıoğlu aslen Rizelidir. Genç oyuncu 3 kardeşin en küçüğüdür. Bebeklik hayatı Rize'de geçen Yasemin Sakallıoğlu 6 yaşından sonra İstanbul'a gelmiştir. Düz liseden mezun olduktan sonra bankacılık yapmaya başladı.
 
Sosyal medyada tanınırlığı artmaya başlayınca kendisini eksik hissettiğini ifade eden Sakallıoğlu, konservatuara girdi ve lisans eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü'nde tamamladı. Sosyal medya üzerinden çektiği komik videolarla tanınan Yasemin Sakallıoğlu, yapımcıların dikkatini çekti ve 2015 yılında yayınlanmaya başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna dahil oldu. Daha sonra Jet Sosyete'de rol aldı.
 
>