Yandı tosunum İsmail!

Yand%C4%B1+tosunum+%C4%B0smail%21;
ABONE OL

'Driftli evlilik' teklifi sonrası 78 bin lira ceza yedi, dünyası karardı. Damat İsmail, borçlarını ödeyebilmek için düğün arabası yaptığı orijinal Kartal'ını satışa çıkardı

SOSYAL MEDYADAN YAYIN
 
Antalya'nın Serik ilçesinde İsmail Göksu (29) adlı genç, kız arkadaşı Gözde Yıldırım'a (25) meşale ve konfetiler arasında diz çökerek evlilik teklifinde bulundu. Bu sırada, bir otomobil ise çiftin etrafında drift atmaya başladı. Maske ve sosyal mesafenin olmadığı etkinlikte, görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından Serik İlçe Jandarma Komutanlığı Merkez Karakol Komutanlığı ekipleri harekete geçti. Çandır Mahallesi’ndeki ortaokul önünde gerçekleştiğini belirlenen etkinlik sonrası 1 sürücüye driftten, 1 sürücüye alkollü araç kullanmaktan, 22 kişiye ise koronavirüs tedbirlerini ihlalden toplam 78 bin 137 lira para cezası kesildi. 
 
78 bin lira cezayla şok olan İsmail Göksü, düğününde gelin arabasının camına 'Kızını aldım kaynana... Gidiyorum yaylana yaylana' yazdırmıştı. İsmail, satışa çıkardığı Kartal'ı için, "Ondan nasıl ayrılırım bilemiyorum" diyor.
 
'YAPMAYIN BÖYLE ŞEYLER'
 
Cezaları üstlenen 29 yaşındaki damat, 3 Şubat tarihinde ise Gözde Yıldırım ile dünya evine girdi. Ancak ödemesi gereken cezalar nedeniyle İsmail gün yüzü görmedi. Peş peşe gelen ceza makbuzları hayatını kabusa çevirdi. Borçlarını ödeyebilmek için gelin arabası yaptığı orijinal Kartal'ı satışa çıkartan damat İsmail, "Ben 7 yıl bekledim evlenmek için. Borçsuz, harçsız mutlu bir yuva kurmak istiyordum. Ama o driftli evlilik teklifi yaktı bizi. Keşke yapmasaydık. Cezaların ardı arkası kesilmiyor, sürekli geliyor. İnşallah bundan sonrası hayırlı olur ama işim gerçekten çok zor. Genç arkadaşlara tavsiyem, böyle işlere girmesinler" dedi. 
 

Kaynak: İHA

>