Vücut geliştirme tutkunları dikkat!

46 yaşındaki vücut geliştiricisi Amerikalı Kali Muscle, kalp krizi geçirdi ve ölümden döndü. Büyük adam göz yaşlarına hâkim olamazken, pişmanlıklarından bahsetti.

V%C3%BCcut+geli%C5%9Ftirme+tutkunlar%C4%B1+dikkat%21;
ABONE OL
46 yaşındaki Chuck Kirkendall, kalp krizi geçirdikten sonra hastane yatağında gözyaşlarıyla birlikte üzücü bir video yayınladı. 
 
Kali Muscle olarak da bilinen Chuck Kirkendall, kendisini hastaneye kaldıran kalp krizinden kurtuldu. Hastane yatağında ağlayarak bir video yayınladı. 
 
Kali, vücut geliştirme camiasında çok güçlü ve sert görünse de neredeyse ölecek olduğunu kabul ettikten sonra tamamen sarsılmış görünüyordu.
 
Sadece 46 yaşında, kendisini öldürebilecek bir kalp krizi geçirmesinin ardından takipçilerine sert bir uyarıda bulundu.
 
Hastane yatağından konuşan Kali'nin, kalp krizi şokunu yeniden yaşarken mendillere uzandığı ve gözlerini sildiği görüldü. Kaslı adam, en önemli şey olan sağlığını ihmal ettiğini itiraf etti.
 
"Aptal bir eşek olarak, insan gibi kalp problemim ya da bunun gibi bir şey olmadığını söyleyen insanları görmezden geliyorsun" dedi.
 
Fitness Volt raporlarına göre kaslı adam geçen hafta dişçiye gittiğini, ertesi gün biraz ilaç aldığını, kestirdiğini ve göğüs ağrısıyla uyandığını açıkladı.
 
Mide ekşimesinin boşuna olduğuna inandığı şeyi hafifletmek için bazı şeyler aldıktan sonra, kız arkadaşı onu hastaneye götürdü ve acil ameliyat olması gerekiyordu. Kaslı adamın vücudun sol tarafına kan sağlayan sol atardamarının %100 tıkalı olduğu ortaya çıktı. Kali, annesinin veya babasının kalp sorunları öyküsü olduğunu hatırlamadığını iddia etti.
 
>