Vikingler ve Azrail tarafından saldırıya uğradı!

Kör baba, 2 metre boyundaki Azrail ve kana susamış Vikingler tarafından işkence gördüğünü iddia etti.

Vikingler+ve+Azrail+taraf%C4%B1ndan+sald%C4%B1r%C4%B1ya+u%C4%9Frad%C4%B1%21;
ABONE OL
41 yaşındaki Nathan Foy, görememesi sebebiyle birçok halüsinasyon gördüğünü iddia ediyor.  Nathan Foy, sağlık durumu nedeniyle kendisine sağlanan, Rehber Köpekleri övüyor. Azrail ve kana susamış baltalı Vikingler, bir babanın günlük halüsinasyonlarından sadece birkaçı. 41 yaşındaki Nathan Foy, doğuştan glokomlu 65 yaşındaki bir kişinin gözleriyle doğduğunu ve bu da kendisine sınırlı görüş sağladığını söylüyor, ancak işler üç yıl önce dramatik bir hal aldı. Vizyonu aniden kötüleşirken Cardiff'li iki çocuk babası artık göremediği boşlukları doldurmaya başladı. Nathan şimdi onun gülünç ve çoğu zaman üzücü olan hayal gücünün komik tarafını görüyor, ancak bu onu başlangıçta depresyona soktu.
 
Daily Star'a şunları söyledi, "Bakması nahoş olan bazı üzücü şeyler gördüm ve bunlar hafızanızdan ya da başka bir şeyden geliyor, belki bir korku filmi ama beyniniz bu boşluğu dolduruyor." 
 
Nathan'ın zihni daha önce Azrail'in gerçekçi görüntülerini canlandırmıştı. "Yaralı insanlar, eksik parçalar, kan. Neyse ki çok sık değil ama bu şeyleri gördüğünüzde oldukça duygusallaşıyorsunuz. Bunlar mutlaka bakmak istemeyeceğiniz şeyler. Onları muhtemelen gençken bir korku filminde gördüğümü zannediyorum ve şimdi bedelini ödüyorum."
 
İngiltere ve Galler görme engelli kriket takımı oyuncusu, bir zamanlar pelerinlere bürünmüş yüksek bir figürden bir tırpanla tepesinde dikilmekten nasıl korktuğunu hatırladı. Nathan şöyle dedi, "Azrail'i birkaç kez gördüm, onu ilk gördüğümde, ciddi halüsinasyonlar görmeye başladığım zamandı. Neredeyse Cadılar Bayramı zamanıydı ve bu beni gerçekten şok etti.” 
 
Nathan bazen saldırı altında olduğuna inanıyor. Hem de bir Viking tarafından!  "Arabamın arka koltuğundan bir şey alıyordum ve arabadan geri dönerken kapının olduğu yerde sanki kapı kayboldu ve olduğu yerde büyük bir Azrail üzerinde duruyordu, 2 metre boyundaydı. Bütün kıyafeti giymiş, iskelet eller ve bunun gibi şeyler ve bu beni gerçekten etkiledi.
 
"Sonra karım, senin sorunun ne der gibi bana bakarak, bunu arka koltuktan indirebilir misin,” dedi.
Karanlıkta duyusal girdi için umutsuz olan Nathan görüntüleri ses, koku ve hatta sıcaklık değişimi ile tetiklenebilir.
>