Vay sapık vay!

Genç kızın penceresinin önüne astığı iç çamaşırları çalan sapık tüm mahalleyi alarma geçirdi. Polis, her yerde şüpheliyi arıyor.

Vay+sap%C4%B1k+vay%21;
ABONE OL
AHLAKSIZLIK BU!
 
DÜNYADA çeşit çeşit sapıklık var; bu da iç çamaşırı sapığı! Bursa’nın Yıldırım ilçesi Arabayatağı Mahallesi’ndeki bir binanın giriş katında oturan aile, kurutmak için pencerelerinin önüne çamaşır astı. Ardından sokaktaki bir güvenlik kamerası ahlaksız bir hırsızlığı kaydetti. Bir adam, pencere önüne asılı çamaşırları fark etti. Çevreyi kontrol ettikten sonra pencereye yaklaşan adam, içlerinden kadın iç çamaşırlarını alıp cebine koydu.
 
POLİSE BAŞVURDU
 
SAPIK ruhlu adam, daha sonra olay yerinden uzaklaştı. Hırsızlığı çamaşırlarını toplamaya gelen T.Y. fark etti. Topladıkları arasında çamaşırlarını bulamayan genç kız, güvenlik kameralarından çalındığını gördü. Polis merkezine giderek şikayetçi olan T.Y. görüntüleri de sosyal medyada paylaştı. Mahalleli sapığa karşı alarma geçerken, kamera görüntülerini inceleyen polis ekipleri, şüpheliyi yakalamak için geniş çaplı bir araştırma başlattı.
 
>