SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

'Uzaylılar asteroitleri bombaya çevirebiliyor!'

Alabama'daki ABD Hava Komutanlığı ve Kurmay Koleji'nden Profesör Paul Springer, Sun Online ile yaptığı röportajda çılgınca iddialarda bulundu.
Haber Giriş Tarihi: 02.01.2022 20:17
abcgundem.com

Profesör, uzaylıların şehirleri yok etmek için asteroitleri bombalara dönüştürebileceğini iddia ediyor. Savaşın değişen yüzü konusunda uzman olan Profesör Paul Springer, uzaylıların, dünyayı araştırmak için işgalden önce sonda göndereceğini iddia etti. Bir profesör, uzaylı istilacıların şehirleri yok etmek ve Dünya'nın tüm kaynaklarını tüketmek için asteroitleri silahlandırabileceğini iddia etti. Savaşın değişen yüzü konusunda uzman olan profesör, UFO'ların teorik saldırıdan önce Dünya'yı incelemek için sondalar göndereceğini iddia etti.

Prof. Springer, Pentagon'un haziran ayında ilk kez ABD'nin açıklayamayacağı bir şey olduğunu doğrulayan bir rapor yayınlamasının ardından konuştu. Olayın ardından, Kongre ve Senato, fenomeni araştırmak için yeni bir özel UFO ofisi için bir plan üzerinde oy kullandı. Bununla birlikte, Prof. Springer, bir istila olursa, Avrupalıların 300 yıl önce Amerika'yı sömürgeleştirmesi gibi olacağına inanıyor (kaynakları çalındı ve yerliler yok edildi).

Uzaylıların göçebe olabileceklerini, istedikleri bir şeyi güvence altına almak için sondalarla gezegenler aradıklarını ve Dünya'nın nükleer silahlarının lazerler veya hedeflere yönlendirilen asteroitler gibi silahlarla ortadan kaldırılacağını ekledi. Kullanılan diğer silahlar, insan popülasyonunu yok eden ve Dünya'yı temizlenmeye hazır hale getiren özel yapım bir virüs olabilir. "Ellerinde olanı bize uyarlamak zorunda kalabilirler." Savunma söz konusu olduğunda, profesör uzaylı ordusunun iki önceliği olacağını söylüyor, hayatta kalmak ve ardından uzaylıları ve teknolojilerini ele geçirmek. Gökdelen boyutunda, yaklaşık 100 metre genişliğinde bir asteroidin Dünya atmosferine doğru ilerlediği raporlarının ardından geldi. Dev kaya, Dünya'dan 4,6 milyon mil yakınından geçeceği için NASA'dan uzay uzmanları tarafından "potansiyel olarak tehlikeli bir nesne" olarak etiketlendi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar