Uyuşturucu baronuna karısından cinayet komplosu!

Uyuşturucu baronu Thomas Campbell, İngiltere’deki evinde ölü halde bulundu. Cinayet komplosu kurmakla suçlanan karısı Collen Campbell, gözaltına alındı.

Uyu%C5%9Fturucu+baronuna+kar%C4%B1s%C4%B1ndan+cinayet+komplosu%21;
ABONE OL

Thomas Campbell ve karısı Colleen Campbell, uyuşturucu ticaretiyle suçlanıyordu. Lüks bir yaşam süren ve jet sosyete üyesi olan çift, Cancun, Mısır, Gran Canaria, Mayorka ve Bulgaristan'a lüks seyahatlere çıktıktan sonra, 2019 yılında suç mallarını gizlediği için 2 yıl hapis yattıktan sonra serbest bırakılmıştı. Thomas, uyuşturucu parasını aklamak ve kirli parayla başa çıkmak için aile üyelerini işe almakla suçlanıyordu. Thomas’ın kardeşi Lee Campbell ve kuzeni Stephen Campbell, kokain tedarik etme niyetiyle mahkum edilmişti. Colleen'in kardeşi Brian Bowden ise kokain tedarik etmek için komplo kurmaktan suçlu bulunmuştu.

Hapishaneden kurtulan uyuşturucu baronu Thomas Campbell, ölümden ise açamadı. 38 yaşındaki adam, 3 Temmuz'da Greater Manchester, Mossley'deki evinde ölü olarak bulundu. Olayla ilgili ilk şüpheli ise karısı Colleen Campbell oldu. Cinayete komplo kurmakla suçlanan Colleen, gözaltına alındı. Kocasını öldürme planı yapmakla suçlanan kadının bugün Manchester Sulh Ceza Mahkemesi’ne çıkacağı öğrenildi.

Kaynak: İHA