Urfalıyam ezelden, gönlüm geçmez güzelden

Şanlıurfa’da büyük bir fuhuş operasyonuna imza atıldı. Azerbaycan, Kırgızistan, Suriye ve Rusya uyruklu kadınları çalıştıran şebeke çökertildi. Kadınlar müthiş fizikleri ve güzellikleriyle büyüledi.

Urfal%C4%B1yam+ezelden,+g%C3%B6nl%C3%BCm+ge%C3%A7mez+g%C3%BCzelden
ABONE OL
İKİ AY BOYUNCA TAKİP
 
ŞANLIURFA İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri, 2 aylık teknik ve fiziki takibin ardından kent merkezi ile Akçakale ilçesinde belirlenen adreslere fuhuş operasyonları düzenledi. Eş zamanlı baskınlarda; ‘fuhşa aracılık ve teşvik’ ile ‘fuhuş için yer temin etme’ suçlarını işledikleri iddiasıyla aralarında Azerbaycan, Kırgızistan, Suriye ve Rusya uyruklu kadınların da bulunduğu 26 kişi gözaltına alındı.
 
SINIR DIŞI EDİLDİLER
 
ŞÜPHELİLERİN adreslerinde yapılan aramalarda 2 tüfek ile suçtan elde edildiği değerlendirilen 30 bin 60 lira ve 1220 dolar ele geçirildi. Hakim önüne çıkartılan 14 yabancı kadın, sınır dışı edilmek üzere Göç İdaresi İl Müdürlüğü’ne teslim edildi. Müthiş fizikleri ve güzellikleriyle dikkat çeken, üzerlerinde pahalı elbiseler bulunan kadınların yüksek fiyatlarla müşterilere pazarlandığı belirlendi. Şebeke elemanlarının sorguları ise sürüyor.
 
>