Ünlü oyuncu havaalanında seks oyuncağı ile yakalandı!

Charlotte Crosby, havaalanı güvenliğinin onu seks oyuncağıyla yakaladığı utanç verici anı anlattı.

%C3%BCnl%C3%BC+oyuncu+havaalan%C4%B1nda+seks+oyunca%C4%9F%C4%B1+ile+yakaland%C4%B1%21;
ABONE OL
Geordie Shore yıldızı Charlotte Crosby, Dubai'ye yaptığı son seyahati sırasında bagajındaki “tanımlanamayan cismi” göstermesi gerektiği söylendiğinde sonunda pes etmiş ve göstermişti.
 
Charlotte Crosby geçenlerde havaalanı güvenliği tarafından “yanlışlıkla” bir seks oyuncağının bagajına girdiği için yakalanmıştı. Geordie Shore yıldızı, yakın zamanda yaptığı bir gezi sırasında Dubai havaalanında güvenlik tarafından, çantasının altında bulunan bir eşya hakkında sorgulamak için durduruldu.
 
Daily Star'a verdiği demeçte, şimdi Blitz n Burn adında yeni bir fitness platformuna sahip olan çarpıcı yıldız panikledi ve onu yanına aldığını bile hatırlamadığını söyledi.
 
 
31 yaşındaki oyuncu, "Farkında değildim, bilerek bir şey almadım. Gerçekten son anda bavulumu topluyordum. Londra'ya götürdüğüm seyahat çantalarımdan birini aldım. Yanıma bir şeyler atıp arabaya atladım ve hava alanına doğru yol aldım.”
 
"Çantanın dibinde küçük bir seks oyuncağı olduğunu fark etmemiştim ve sonra inip çantalarımızı güvenlikten geçirdiğimizde bizi bir tarafa çektiler ve 'Çantada seks oyuncağın var mı? ' diye sordular.
 
"'Hayır, sanmıyorum...' dedim.
 
"Bence var çantayı açın," dediler.
 
Çantayı açınca “aman tanrım, aman tanrım,” dedim.
 
"Sonra herkesin birbirine baktığı garip bir sessizlik oldu ve daha fazla güvenlik geldi ve gitmemize izin verdiler ancak oyuncağı atmak zorunda kaldı.”
 
>