UFO'lar neden gece vakti ortaya çıkıyor?

Sosyal medya kullanıcıları, UFO'ların neden geceleri daha çok görüldüğüne dair teoriler yazdılar.

UFO%E2%80%99lar+neden+gece+vakti+ortaya+%C3%A7%C4%B1k%C4%B1yor?
ABONE OL
Subreddit r/TooAfraidToAsk kullanıcıları, UFO'ların, fizik yasalarını çiğneyemediklerinden veya insan yapımı olduklarından, kamerada görüldüklerinde gökyüzünde belirli bir şekilde hareket ettiklerine inanıyorlar. Reddit kullanıcıları, gözlemler sırasında oldukça benzer göründükleri için UFO'ların ne olabileceğine dair teorilerini ortaya koydular. @who_gives_a_1 kullanıcısı, UFO'ların neden her zaman 'geceleri amaçsızca uçtuğunu' veya 'formasyonlarda seyahat ettiğini' öğrenmek için r/TooAfraidToAsk alt dizinine gönderdi ve neden hakkında birkaç teori aldı.
 
Orijinal gönderide şunlar yazıyordu, "Eğer uzaylılar varsa ve UFO'lar onlara aitse, neden güpegündüz gözükmüyorlar?
 
"Neden tüm UFO videoları genelde bir pilotun titreyen kamerasından geliyor. Aklıma gelen tek makul cevap, henüz gerçeklere hazır olmadığımız. Madem bu kadar gelişmiş ve zekilerse, neden geceleri amaçsızca uçuyorsun ya da formasyonlarla havada duruyorsun? Neden tercüme gerektirmeyen bir mesaj göndermiyorsunuz?"
 
Yorumlar, fizik yasalarından UFO'ların insan yapımı olmasına kadar makul açıklamalarla doluydu.
 
Bir kullanıcı şunları yazdı, "Çünkü UFO'lar muhtemelen uzaylı değildir ve onları gördüğünü iddia eden insanlar genellikle gördükleri hakkında yalan söylüyor veya gördüklerini yanlış anlıyorlar."
 
Bir diğeri, "Çinliler veya Ruslar insansız hava araçları uçuruyor" diye ekledi.
 
Üçüncüsü, "Bizden daha gelişmiş olmalarına rağmen, fizik yasalarını ihlal edemezler ve ışıktan hızlı hareket edemezler" dedi.
 
"Ayrıca, ışık hızında seyahat edebilmek için kütlelerinin 0 olması gerekir ve bu, galaksimizin diğer tarafından, Samanyolu'ndan bir uzaylı gelirse, gelmelerinin en az 100 bin yıl ve geri dönmelerinin 100 bin yıl alacağı anlamına gelir.
 
"Yolun yarısı için yakıtı kullanabilir ve ardından uzay gemisini 180 derece döndürebilir ve kalan yarısı için yavaşlayabilirsiniz, ancak o zaman bile, en az 50 bin yıl seyahat etmek için yeterli yakıtı nasıl elde edersiniz?
 
"Peki, bu kadar zaman boyunca yiyeceğin bitmemesi için bunu nasıl yapacaksın? Ve daha fazla sorun."
 
>