Üçüzlere 9 aylık hamile olan kadının fotoğrafı korkuttu!

Danimarkalı anne Michella Meier-Morsi, üçüzlere hamileyken 35 haftalık bebeğiyle görenleri şaşkına çevirdi. İnsanlar ne kadar eşsiz olduğuna inanamadı.

%C3%BC%C3%A7%C3%BCzlere+9+ayl%C4%B1k+hamile+olan+kad%C4%B1n%C4%B1n+foto%C4%9Fraf%C4%B1+korkuttu%21;
ABONE OL
The Mirror'a göre Michella Meier-Morsi, hamileliğinin 35. haftasında sezaryen ameliyatı geçirdikten sonra kısa süre önce Charles, Theodore ve Gabriel'i ailesine kabul etti.
 
İki çocuğu daha olan Danimarkalı anne, hamilelik yolculuğunu 260 bin takipçisiyle Instagram'da paylaşarak viral oldu.
 
Bebek yumruğu, "yukarı ve aşağı" yerine "doğrudan" büyüdüğü için insanların dikkatini çekti.
 
Michella sezaryenden bir gün önce, iç çamaşırı ve sabahlık içinde durduğunu ve 35 hafta artı iki günde bebeğinin karnını gururla tuttuğunu gösteren bir video paylaştı. Gönderinin altına şöyle yazdı, "Önceki gün. Yarın sabah yedi kişilik bir aile olacağız."
 
Anne, "korktuğunu" ve üç bebek doğurmaktan "bunaldığını" bu da sıfır ile üç yaşları arasında beş çocuğa sahip olmak anlamına geleceğini söylemeye devam etti. Ancak, "en çılgın 36 saat" olarak adlandırdığı süreden sonra, üçüzler dünyaya kabul edildi ve her şeye "buna değdi", Michella kalbinin "mutluluk ve aşkla dolu" olduğunu ekledi.
 
Videosu binlerce kez izlendi ve aynı zamanda farklı bir kullanıcı tarafından TikTok'ta paylaşıldı, burada dünyanın her yerinde ilgi gördü ve birçoğu anneye hayran kaldı.