Türkü Akbayram kimdir, babası kim, kaç yaşında, nereli, şarkıları?

T%C3%BCrk%C3%BC+Akbayram+kimdir,+babas%C4%B1+kim,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli,+%C5%9Fark%C4%B1lar%C4%B1?
ABONE OL

Star TV'nin sevilen programı Kuzeyin Oğlu Volkan Konak, her hafta cuma akşamları ekrana geliyor. Volkan Konak'ın sunumuyla ekrana gelen programın bu haftaki konukları arasında şarkıcı Türkü Akbayram da yer aldı. Türkü Akbayram hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer almaktadır.

Volkan Konak'ın sunumuyla ekrana gelen Kuzeyin Oğlu Volkan Konak, porgramında her hafta birbirinden önemli isimler yer alıyor. Bu haftaki konuklar arasında ise  Erdal Erzincan, Özlem Özdil ve Türkü Akbayram yer aldı.
 
Türkü Akbayram kimdir?
 
1986 yılında doğan Türkü Akbayram, Ayten-Edip Akbayram'ın kızıdır. 2013 yılında Serdar Çınar'la evlendi. Türkü Akbayram, aslen Gazianteplidir. İstanbul Kandilli'deki Adile Sultan Sarayı'nda yapılan düğünde Serdar Çınar'la evlenen Edip Akbayram'ın kızı Türkü Akbayram'ın nikâh şahitliğini, sanatçı Edip Akbayram'ın Antalyalı turizmci Ramazan Aslan ile Gaziantep'ten çocukluk arkadaşı Eyüp Leblebici yapmıştı.
 
Serdar Çınar-Türkü Akbayram çifti, 2019'da Lavin adındaki kızlarını dünyaya getirdi. Babasını kendine örnek alan ve onu kızı olduğu için gurur duyduğunu söyleyen Türkü Akbayram, 2018'de 'Hiçbiri' adındaki şarkısıyla müzik piyasasına girdi. Medyada çok ön plana çıkmayan Türkü Akbayram'ın konserden konsere koştuğu belirtiliyor.
 
'Akbayram' soy isminin her zaman avantajını yaşadığını ifade eden Türkü Akbayram, Edip Akbayram'ın Türkiye'de gelmiş geçmiş en önemli ve saygıdeğer insanlardan biri olduğunu vurgulayarak, 'Türkü, Edip Akbayram'ın kızıymış' diye beni takdim ettiklerinde onur duyuyorum' ifadelerini kullandı.
 
Türkü Akbayram, Hiçbiri'nin ardından 2020'de Mavi Liman, Sarı Gelin, Yiğidim Aslanım ve Boşu Boşuna şarkılarını seslendirdi.
>