Terk edilmiş akıl hastanesinde beyaz bir şey görüldü!

Edinburgh'daki Rosslynlee Hastanesi'nin terkedilmiş bölgesi, şehir kaşifleri için popüler bir mekandır ve iki adam, salonlarda beyaz giyinmiş bir hayaletle karşılaştığını iddia ediyor.

Terk+edilmi%C5%9F+ak%C4%B1l+hastanesinde+beyaz+bir+%C5%9Fey+g%C3%B6r%C3%BCld%C3%BC%21;
ABONE OL

Bir İskoç psikiyatri hastanesinin terkedilmiş kalıntılarının, beyaz bir figürün, insanlara musallat olabileceği iddia edildi. Edinburgh yakınlarındaki Roslin'deki Rosslynlee Hastanesi 1874'te kuruldu ve zihinsel sağlık sorunları olan hastalara bakım sağlamak için vardı. 2011 yılında kapatıldığından beri hastane çürümeye terk edildi ve EdinburghLive raporlarına göre şehir kaşifleri için popüler bir yer haline geldi. Ömrünün altın yıllarında çalışırken, hastaların kendi yiyeceklerini yetiştirecekleri kendi su kaynağı ve sebze bahçesi bile vardı. Son yıllarda hastanenin arazisi kesinlikle daha uğursuz bir hava aldı.

Kasvetli binaların içinde boyalar soyuluyor ve grafiti yaygın bir hale geldi. Bu arada, salonlar köşelere terk edilmiş paslanmış eski tıbbi ekipmanlarla dolu. 2020'de iki genç adam, eskimiş bölgeyi keşfederken yakın bir karşılaşma yaşadıklarını iddia ediyor. Jamie Osborne ve Michael Cosgrove, binaya girdiklerinde dondurucu soğuğun olduğunu ve yaz olmasına rağmen havada nefeslerini görebildiklerini söylediler. Düşük sıcaklıklar genellikle musallat veya psişik enerji ile ilişkilendirilmiştir, ancak İskoçya'da olmak muhtemelen yardımcı olmadı. Yine de çiftin fark ettiğini iddia ettiği tek ürkütücü şey bu değildi.

Edinburgh sakini Jamie, Daily Record'a şunları söyledi, “Bebek odası ve hemşire odaları gibi farklı odalardaydık. "Daha sonra, yazın ortası olmasına rağmen nefesimizi görebileceğimiz, çok daha soğuduğu gerçek binaya girmenin bir yolunu bulduk." Çift, eski bir tekerlekli sandalye bulduktan sonra sırayla fotoğraflar için poz verdi, ama ne yaptılar? daha sonra bakıldığında, birinin omurgasını ürpertmeye yetiyor. Beyaz giyinmiş bir figür Michael'ın üzerinde belirdi. "Daha fazla incelemeden sonra, sandalyenin üzerinden uzanıp kameraya bakan çok daha uzun bir şey gibi görünüyor." “Bunu gördükten sonra çabucak ayrıldık ve geri dönmedik”. Tahmin edebileceğiniz gibi bu ürkütücü figürü gösteren bir fotoğraf paylaşılmadı.

>