Survivor All Star yarışmacısı Yasin Obuz kimdir, kaç yaşında, nereli? Yasin Obuz mesleği ne?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor, bu sene Survivor All Star olarak yayınlanacak. Yasin Obuz, Survivor All Star 2022 gönüllüler kadrosunda yer alıyor. Yasin Obuz, hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

Survivor+All+Star+yar%C4%B1%C5%9Fmac%C4%B1s%C4%B1+Yasin+Obuz+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?+Yasin+Obuz+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL
Survivor All Star 2022'nin gönüllüler kadrosunda yer alan Yasin Obuz hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Yasin Obuz, daha önce de Survivor'da yarışmış ve önemli başarılara imza atmıştır. Yasin Obuz Kimdir? Yasin Obuz Kaç Yaşında? Yasin Obuz Ne İş Yapıyor? 
 
Yasin Obuz Kimdir?
 
Obuz, 21 Kasım 1988 tarihinde Diyarbakır'da dünyaya geldi. 3 kardeş olan Yasin Obuz çocukluğundan beri spor yapıyor. İlk spor lisansını 1998'de çıkardı. Amatör ve profesyonel olarak futbol oynadı ve bunun yanında çocukken 2 yıl jimlastik yaptı, voleybol ve basketbolda oynadı. Ankara Hacettepe Üniversitesi'nde Spor Bilimleri Fakültesi'nde okudu. Üniversite yıllarında spor olarak fitness yaptı.
 
Üniversitede mutfağa ilgi duymaya başlayan Obuz, yemek yapmaya bu dönemde başladı. Bir dönem Rusya St. Petersburg’da yaşadı. Yaklaşık olarak 20 ülke gezdi. Küçük bir işletmesi var ve Masterchef Türkiye yarışmasına katıldı, oradan da Survivor'a seçildi. Obuz, 2021 Şubat ayı itibariyle de bir şarkı çıkarmıştır.
>