Survivor All Star yarışmacısı Sercan Yıldırım kimdir, kaç yaşında, nereli? Sercan Yıldırım mesleği ne?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor, bu sene Survivor All Star olarak yayınlanacak. Sercan Yıldırım, Survivor All Star 2022 ünlüler kadrosunda yer alıyor. Sercan Yıldırım, hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

Survivor+All+Star+yar%C4%B1%C5%9Fmac%C4%B1s%C4%B1+Sercan+Y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?+Sercan+Y%C4%B1ld%C4%B1r%C4%B1m+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL
 
Survivor All Star 2022'nin ünlüler kadrosunda yer alan Sercan Yıldırım hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Sercan Yıldırım, daha önce de Survivor'da yarışmış ve önemli başarılara imza atmıştır. Sercan Yıldırım Kimdir? Sercan Yıldırım Kaç Yaşında? Sercan Yıldırım Ne İş Yapıyor? 
 
Sercan Yıldırım Kimdir?
 
Sercan Yıldırım, 5 Nisan 1990, Bursa doğumlu, forvet mevkiinde oynamış Türk eski millî futbolcudur. Bursaspor ile şampiyonluk yaşayan Yıldırım, Galatasaray'da da oynamıştır. 31 yaşındaki Sercan Yıldırım nişanlısı Nihan Yönel ile dünyaevine girdi. Bursa'da bir otelde düzenlenen törene çok sayıda ünlü isim katıldı. En son katıldığı Survivor yarışmasıyla ününe ün katan Yıldırım'ı yarışmadan arkadaşları da yalnız bırakmadı. Başta Mert Öcal olmak üzere Parviz Abdullayev, Aşkım Burce ve Semih Öztürk nikahta hazır bulundu.
>