Survivor All Star yarışmacısı Berna Keklikler kimdir, kaç yaşında, nereli? Berna Keklikler mesleği ne?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor, bu sene Survivor All Star olarak yayınlanacak. Berna Keklikler, Survivor All Star 2022 gönüllüler kadrosunda yer alıyor. Berna Keklikler, hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

Survivor+All+Star+yar%C4%B1%C5%9Fmac%C4%B1s%C4%B1+Berna+Keklikler+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?+Berna+Keklikler+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL
Survivor All Star 2022'nin gönüllüler kadrosunda yer alan Berna Keklikler hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Berna Keklikler, daha önce de Survivor'da yarışmış ve önemli başarılara imza atmıştır. Berna Keklikler Kimdir? Berna Keklikler Kaç Yaşında? Berna Keklikler Ne İş Yapıyor? 
 
Berna Keklikler Kimdir?
 
Berna Keklikler, 25 Şubat 1989 tarihinde Almanya'da doğdu. Üç kardeştir, bir kız bir de erkek kardeşi vardır. Güzel oyuncu ve model Berrin Keklikler kardeşidir. Anne ve babası Almanya'da yaşamaktadır. Ekran severler tarafından ilk olarak Göz6 isimli yarışma programı ile tanınmıştır. Yarışmayı kazanmış daha sonra Survivor 2017 yarışmasına katılmıştır. Ayrıca Stil Avcıları isimli yarışma programında da yer almıştır. Ekonomi üzerine eğitim alan güzel isim 2014 yılından bu yana kardeşi ile birlikte yaşantısını İstanbul'da sürdürmektedir. Ayrıca geçmiş yıllarda Almanya'da katıldığı Miss Turkuaz Germany yarışması 2011 güzeli seçilmiştir. Çok küçük yaşlardan itibaren yüzme sporu ile ilgilenen Berna Keklikler, yüzme ve spor kariyerini hobi olarak yapmış, Lise mezuniyetinin ardından modelliğe yönelmiştir. Günümüzde ise oyunculuk eğitimi almakta ve oyunculuk ve sunuculuk ile kariyerini sürdürmeye karar vermiştir.
>