Survivor All Star yarışmacısı Ardahan Uzkanbaş kimdir, kaç yaşında, nereli? Ardahan Uzkanbaş mesleği ne?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor, bu sene Survivor All Star olarak yayınlanacak. Ardahan Uzkanbaş, Survivor All Star 2022 gönüllüler kadrosunda yer alıyor. Ardahan Uzkanbaş, hakkında merak edilenler haberimizin detayında yer alıyor.

Survivor+All+Star+yar%C4%B1%C5%9Fmac%C4%B1s%C4%B1+Ardahan+Uzkanba%C5%9F+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?+Ardahan+Uzkanba%C5%9F+mesle%C4%9Fi+ne?
ABONE OL
Survivor All Star 2022'nin gönüllüler kadrosunda yer alan Ardahan Uzkanbaş hakkında merak edilenler haberimizde yer alıyor. Ardahan Uzkanbaş, daha önce de Survivor'da yarışmış ve önemli başarılara imza atmıştır. Ardahan Uzkanbaş Kimdir? Ardahan Uzkanbaş Kaç Yaşında? Ardahan Uzkanbaş Ne İş Yapıyor? 
 
Ardahan Uzkanbaş Kimdir?
 
Ardahan Uzkanbaş, 1987 senesinde Ardahan‘da doğdu . 8 yıl Adanaspor altyapı takımlarında forma giyen Uzkanbaş, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle futbola ara vermek zorunda kalınca bu süreçte askerliğini tamamladı.
 
Ardından 2 yıl Dubai’de yaşadı. Türkiye’ye döndükten sonra aktif olarak sporla ilgilenen Uzkanbaş, sonrasında Kazakistan’a giderek 6 yıl orada yaşadı.
 
Ardahan Uzkanbaş, kendisini şöyle tanımlıyor;
 
"Yeni yerler, yeni kültürler ve yeni insanlar tanımayı çok seviyorum, bu yüzden imkanım olduğu süre içinde hep bir yerlere gidip, yeni yerler görmek istiyorum. Ve şu an hayallerimden biri olan 2020 Survivor'da bulunduğum için kendimi oldukça şanslı hissediyorum, hayallerime bır adım daha yaklaşmanın mutluluğu içerisindeyim. İnsanların yüzündeki tebessüm olmak istiyorum.
 
Arkasında hikaye bırakmış her insan sonsuza kadar yaşar, ben de arkamda bir hikaye bırakmak için yaşıyorum."
>