Sırtındaki bıçağı 26 yıl sonra fark etti

Cezayir’de yaşayan Fares adlı adam, sırtında 26 yıldır bıçakla gezdiğini hastaneye gidince tesadüfen öğrendi. Bıçağın, yıllar önce bir kavgadan sırtında kaldığı ortaya çıktı.

S%C4%B1rt%C4%B1ndaki+b%C4%B1%C3%A7a%C4%9F%C4%B1+26+y%C4%B1l+sonra+fark+etti
ABONE OL

Cezayir’in Setif eyaletinde yaşayan Fares’in yaşadıkları daha önce ne duyuldu ne görüldü. Adamın, senelerde sırtındaki bıçak parçasıyla yaşadığı ortaya çıktı. 1996 yılında Fares, uğradığı bir saldırı sonucu sırtından bıçaklandı. Hastaneye kaldırılan adam, tedavisinin ardından taburcu edildi.

Zaman zaman sırtında ağrı hisseden Fares, ağrı kesicililerle durumu geçiştirdi. Başka bir nedenden dolayı hastaneye giden Fares’in röntgeni çekilince doktoru gözlerine inanamadı. Fares’in sırtında bir bıçak olduğunu gören doktor, röntgen cihazının bozulduğunu düşünerek adamı başka bir hastaneye yolladı. Ama yine aynı sonuç çıktı.

Yetkililer, bıçağın ikiye ayrıldığını ve bir kısmının vücutta kaldığını düşünüyor. Öte yandan uzmanlar, bıçağın omuriliğe çok yakın olduğunu ve çıkarılırsa sinirlere zarar verip felce yol açabileceğini söyledi. Ancak Fares, bıçağı bu yıl ameliyatla çıkarmak istiyor.