Sevgilisi ciple kafasını ezdi

Dilek K., tartıştığı sevgilisi Murat Avcı’yı ciple sürükledikten sonra dönüp üzerinden geçti. Genç kadın Avcı’yı görmediğini iddia etse de polis ekipleri, cinayet ihtimalini de araştırıyor...

Sevgilisi+ciple+kafas%C4%B1n%C4%B1+ezdi
ABONE OL
SOKAĞIN SONUNDAN DÖNDÜ
 
KAN donduran olay, Denizli’nin Pamukkale ilçesinde gece 04.00 sıralarında meydana geldi. Evli ve 1 çocuk babası tekstil fabrikası sahibi Murat Avcı, sevgilisi Dilek K.’nin (34) kullandığı ciple, birlikte yaşadıkları apartmanın önüne geldi. 41 yaşındaki adam araçtan inmek istediği sırada Dilek K. hareket edince Avcı yere düştü ve sürüklendi. Sokağın sonundan dönüp geri gelen Dilek K., ciple sevgilisinin üzerinden geçti.
 
"NE OLUR KALK MURAT"
 
DİLEK K. araçtan inip arka tekerin altındaki Avcı’yı görünce, “Sen nasıl bu hale geldin Murat. Kalk Murat kalk, kalk ne olursun” diye feryatlar kopardı. Vatandaşların ihbarıyla olay yerine gelen sağlık ekipleri, Avcı’nın öldüğünü belirledi. Gözaltına alınan ve 2.06 promil alkollü olduğu belirlenen Dilek K., Murat Avcı ile kavga ettiklerini, alkolün etkisiyle yerde yatan sevgilisini görmediğini, olayın kaza olduğunu öne sürdü.
 
>