Sen nasıl babasın!

Baba müsveddesi Ali E. 14 yaşındaki kızını bacağından vurdurttu. Cani adam, “Boşandığım eşime gözdağı vermek için yaptırdım” dedi.

Sen+nas%C4%B1l+babas%C4%B1n%21;
ABONE OL
MİNİBÜSLE KAÇTI
 
KONYA’nın Selçuklu ilçesinde cumartesi günü meydana gelen olayda 14 yaşındaki M.E. adlı kız çocuğu, annesi R.H.’nin çalıştığı kafede silahlı saldırıya uğradı. Çocuk bacağından vurulurken, bu sırada yoldan geçen M.Ö. de (72) kurşunun ayağına isabet etmesi sonucu yaralandı. Saldırıyı gerçekleştiren kadın ise sahte plakalı bir minibüse binerek olay yerinden kaçtı. Polis ekipleri, saldırıdan önce ve sonra kıyafet değiştirip çarşaf giyerek yüzünü kapatan kadının Ayşenur B. olduğunu tespit etti.
 
TEHDİT EDİYORMUŞ
 
M.E.’nin annesi R.H., boşandığı Ali E.’nin kendisi ve kızını sürekli ölümle tehdit ettiğini, daha önce kızını kaçırdığını söyleyince polis ekipleri Ali E.’nin evine operasyon düzenledi. Operasyonda 36 suçtan kaydı olan Ali E., evin depo kısmında saklanan Ayşenur B. ve minibüsü sürdüğü belirlenen Hüseyin Ç. yakalandı. Şüphelilerden Ayşenur B., saldırıyı Ali E.’nin azmettirdiğini öne sürdü. Ali E. ise ifadesinde, “Boşandığım eşime gözdağı vermek için yaptırdım” dedi.
 
>