Seks işçileri salgının ortasında internete giriş yaptı! Pandemi yüzünden pazar internete kaydı

Seks+i%C5%9F%C3%A7ileri+salg%C4%B1n%C4%B1n+ortas%C4%B1nda+internete+giri%C5%9F+yapt%C4%B1%21;+Pandemi+y%C3%BCz%C3%BCnden+pazar+internete+kayd%C4%B1
ABONE OL

COVID-19 salgını, hükümetin barlara ve gece kulüplerine uyguladığı kısıtlamalar normal çalışma şekillerini etkilediğinden, iş bulmak için çevrimiçi platformları kullanan seks işçilerinin sayısını önemli ölçüde artırdı.

Teknolojideki gelişmeler ve internet bağlantısına kolay erişim ile seks işçileri, küresel krize rağmen işlerine devam etmek için bir interneti keşfettiler.

Krizin sona ermesini beklemek yerine, seks işçileri hayatta kalmak için farklı flört ve sohbet uygulamaları kullanıyorlar. Facebook, Instagram, Line, Tinder, Telegram ve Badoo, seks işçilerinin geçimlerini sağlamak için kullandıkları uygulamalardan sadece birkaçı.

24 yaşındaki seksi işçisi, bir yıldır bu işi yaptığını söylüyor Ona göre ailesini geçindirmek için geçimini sağlamak zorunda. Tıbbi bakıma ihtiyacı olan hasta bir büyükannesi var. Ayrıca bekar bir anne. Örneğin bir dükkanda düzenli çalışması karşılığında kazanacağından çok daha fazlasını kazanacağı bu yöntemi seçmiş durumda.

Sohbet ve flört uygulamalarında çıplak fotoğraflar yayınlayarak kendini pazarlıyor. Profil resminde yüzü telefonuyla örtülmüş, bu yüzden sadece vücudu görülebiliyor. Ardından, müşteri resim isterse, cildini daha eşit, daha beyaz ve daha güzel hale getirmek için fotoğraf düzenleme uygulamalarıyla onları düzenliyor. Müşteri az olduğu için çok fazla pazarlık yapmak zorunda kalıyor.

Sanslıysa ayda neredeyse 1000 dolar kazanabileceğini söylüyor. Bununla birlikte, seks işçileri pazarında en iyi şekilde görünmek için kıyafet, makyaj ve cilt bakım ürünlerine para harcamak zorunda kalıyor. Bu da ciddi bir harcama yapmasına neden oluyor.

>