Şaşırtıcı olay: 37 yaşındaki kadın bez bebekle evlendi

Brezilya'da uzun süre bekar olan Meirivone Rocha Moraes adlı kadın, annesinin kendisini için diktiği bez bebekle evlendi. Moraes, 250 kişinin davetli olduğu bir düğün dahi düzenledi.

%C5%9Ea%C5%9F%C4%B1rt%C4%B1c%C4%B1+olay:+37+ya%C5%9F%C4%B1ndaki+kad%C4%B1n+bez+bebekle+evlendi
ABONE OL
1 / 8

Brezilya’da enteresan bir olay yaşandı. Görenler adeta gözlerine inanmadı.

2 / 8

37 yaşındaki Meirivone Rocha Moraes, uzun süre bekar olduğu ve aşkı bulamadığı için üzülürken annesi, onu neşelendirmek amacıyla bir erkek bez bebek dikti.

3 / 8

Genç kadın annesinin diktiği bez bebeğe ilk görüşte aşık oldu ve onunla evlenmeye karar verdi.

4 / 8

Moraes, bez bebeğiyle evlenmek için 250 davetlinin olduğu bir düğün düzenleyerek dünya evine girdi.

5 / 8

Düğünü hakkında konuşan Brezilyalı kadın şunları söyledi: “Benim için harika bir gündü, çok önemli, çok duygusaldı. Hayatımda hep istediğim bir adam. Onunla evlilik hayatı harika. Benimle kavga etmiyor, tartışmıyor ve beni anlıyor. Marcelo harika ve sadık bir koca. O böyle bir adam ve bütün kadınlar onu kıskanıyor. Annem Marcelo’yu yapıp beni onunla ilk tanıştırdığında, ona aşık oldum. İlk görüşte aşktı. Danslara giderdim ama her zaman bir eş bulamazdım. Sonra o, hayatıma girdi ve her şey anlam kazandı.”

6 / 8

Moraes birkaç ay sonra “hamile olduğunu” duyurdu.

7 / 8

Moraes, doğumu 200 kişilik bir izleyici kitlesine canlı yayınlarken, bir doktor ve hemşire yardımıyla bir “bez bebeği” 35 dakikada doğurdu.

8 / 8

Bir aile olarak mutlu bir şekilde yaşamasına rağmen Moraes, evin geçimini sağlayan tek kişi olarak faturaları ödemekte zorlandığını söylüyor.