Sapıklığın sonu korkunç bitti!

Sap%C4%B1kl%C4%B1%C4%9F%C4%B1n+sonu+korkun%C3%A7+bitti%21;
ABONE OL

Eski sevgilisinin tecavüz etmeye kalkıştığı kadın, adamın cinsel organını ısırarak iğrenç olaydan kurtulmayı başardı. Sapık adam hastaneye kaldırıldı. Eski sevgilisinin tacizine uğrayan kadın, uykuda olduğu sırada birinin vücuduna dokunduğunu hissettiğini bu kişinin eski erkek arkadaşı olduğunu görünce karşı koyduğunu dile getirdi.

Brezilya’nın Piaui eyaletinde akıl almaz bir olay yaşandı. İsmi verilmeyen genç kadın, uyuduğu sırada yine ismi verilmeyen eski sevgilisi çıplak bir şekilde evine girdi. Uyuduğu sırada vücuduna dokunulduğunu hisseden kadın, gözlerini açtığında neye uğradığını şaşırdı. Eski sevgilisi tarafından taciz edilen kadın, tecavüzden kurtulmak için adamın cinsel organını ısırarak kopardı. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri çağrıldı.

GÖZALTINA ALINACAK

Hastaneye kaldırılan sapık adamın ameliyat edildiği, tedavi altına alındığı ve durumunun iyi olduğu belirtildi. Korku dolu anlar yaşayan kadın ise eski erkek arkadaşının saçlarından tutup kendisini çektiğini ve tokat attığını, daha sonra adamın cinsel organını kopardığını söyledi. Şu an polis gözetiminde hastanede tedavi altında tutulan adamın tedavisinden sonra ifadesi alınmak üzere gözaltına alınacağı belirtildi.

>