Şanssızlığa bak

Fark etmediği kor halindeki ateşin üzerine aracını park edip alkol almaya başlayan adam, alevlerin yükselmesiyle canını zor kurtardı. Aracı ise tamamen küle döndü

%C5%9Eanss%C4%B1zl%C4%B1%C4%9Fa+bak
ABONE OL
DUMANLAR YÜKSELMEYE BAŞLADI
 
BOLU’nun Salıbeyler Mahallesi’nde oturan Suat Seyrek’in (64) başına talihsiz bir olay geldi. Hafif ticari aracıyla ıssız bir bölgeye alkol almak için giden adam, daha önce başkalarının yaktığı ve kor haline gelen ateşi fark etmeyince aracını oraya park etti. Uzun süre aracında alkol alan Seyrek, dumanları fark edince dışarı çıktı ve yangına müdahale etmeye çalıştı. Seyrek, müdahalesi yetersiz kalınca itfaiyeye haber verdi.
 
EŞİNDEN FIRÇA ÜSTÜNE FIRÇA YEDİ
 
İHBARLA bölgeye gelen itfaiye ekipleri, yaklaşık yarım saatlik çalışma sonucu yangını söndürdü. Araç ise kullanılamaz hale geldi. Olay yerine gelen ve araçlarının yanışını gözyaşlarıyla izleyen eşini sakinleştirmeye çalışan Suat Seyrek, “Görmedim, vallahi görmedim” dedi. Suat Seyrek’in ablası da “Sen niye ateşin tepesine gidiyorsun? Sarhoşsun, görmezsin tabi. Ayık olsan görürdün” diye fırça kaydı. Talihsiz adam da ağlayarak, “Görmedim, görsem yapar mıyım?” diye konuştu.
 
>