Samatya'daki yangını kimin çıkardığı belli oldu

Samatya%E2%80%99daki+yang%C4%B1n%C4%B1+kimin+%C3%A7%C4%B1kard%C4%B1%C4%9F%C4%B1+belli+oldu
ABONE OL

Samatya'daki İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavid gören madde bağımlısı bir şahısın yangın çıkardığı iddia edildi.

Samatya'daki İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin nöroloji bölümünde saat 21.30 sıralarında yangın çıktı. Hastaların pencerelerden ve yangın merdivenlerinden tahliye edildiği yangın, itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
 
Büyük paniğe neden olan yangının hastanede tedavi gören madde bağımlısı bir şahsın odasında başladığı iddia edildi. Yangını çıkardığı öne sürülen madde bağımlısı şahsın yaşanan panik sırasında hastaneden kaçtığı belirlendi. Yangına ilişkin incelemeler devam ediyor.
 
Sağlık Bakanlığı, Samatya'daki İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde meydana gelen yangınla ilgili açıklama yaptı.
 
Sağlık Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, "Samatya'daki İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde saat 21.30'da meydana gelen yangın kısa sürede söndürülmüştür. Yangında can kaybı veya yaralımız yoktur. Hastanenin ikinci katında nöroloji-nöroşirurji servisinde çıkan yangının teknik bir sebepten kaynaklanmadığı belirlenmiştir. Sebebiyle ilgili tahkikat devam etmektedir. Duman tahliyesinin tamamlanmasının ardından hastane normal hizmetine devam edecektir" ifadelerine yer verildi.
>