Sahte hemşire yenidoğan bebeği annesinin koynundan çaldı

Meksika’da bir hastaneden doğduktan saatler sonra 'sahte hemşire' tarafından kaçırılan yeni doğmuş bir kız bebek, hastaneden sadece 5 km ötede bir sokakta terk edilmiş halde bulundu.

Sahte+hem%C5%9Fire+yenido%C4%9Fan+bebe%C4%9Fi+annesinin+koynundan+%C3%A7ald%C4%B1+
ABONE OL
Meksika'nın batısındaki Zapopan'da doğduktan birkaç saat sonra yeni doğmuş bir bebek , hemşire kılığında bir kadın tarafından hastaneden kaçırıldı.
 
Henüz ismi açıklanmayan kız bebek, doğduğu Occidente General Hospital'ın 5 km uzağında sokakta terk edilmiş halde bulundu .
 
Çarşamba öğleden sonra doğumundan sadece birkaç saat sonra sahte hemşire annesine bebeğinin hastanenin kreşine götürülmesi gerektiği söylendi.
 
Daha sonra, anne bebeği görmek istediğinde, görevliler çocuğun kayıp olduğunu fark etti, çünkü çocuğun kreşe götürüldüğüne dair bir kayıt yoktu.
 
 
Kaçıran kişi, omzuna astığı yeşil bir çantada taşınan bebekle hastaneden çıkarken sahte önlükle güvenlik kamerasına yakalandı.
 
Yerel yetkililer tarafından kapsamlı bir aramanın ardından, kayıp bebe Perşembe sabahı Arcos de Zapopan'ın Zapopan mahallesinde, terk edildiği yeşil çantanın içinde bulundu.
 
 
Bulunması üzerine hastaneye geri götürüldü ve ailesiyle tekrar bir araya geldi.
 
Bebek, iyi olduğundan ve yaşadığı ilk gün çilesinden kurtulabildiğinden emin olmak için hastane personeli tarafından izlendi.
>