Sahneye sığamayan müzik öğretmeni kilo verdi!

Müzik öğretmeni Ryan Quinn kiloları yüzünden, gösteride orkestra çukuruna sığamama durumunun ardından kilo verme yolculuğuna çıktı.

Sahneye+s%C4%B1%C4%9Famayan+m%C3%BCzik+%C3%B6%C4%9Fretmeni+kilo+verdi%21;
ABONE OL

Müzik öğretmeni, bir iş olayı onu utandırdıktan sonra inanılmaz kilo verme dönüşümünü açıkladı. Ryan Quinn, performansları için bir orkestra çukuruna sığamadığı için yolculuğuna çıkmaya karar verdi. "Utanç verici" an, yeni bir okula başladıktan sonra sabah toplantısında 900 öğrencinin önünde yaşandı. Düğünü için kilo vermeye çalışan bir arkadaşıyla gruba katılmaya karar verdi.

Olay hakkında konuşan Ryan, "Utanç vericiydi ama her zaman yaptığım gibi bir şakayla geçiştirdim" dedi. "Eskiden yemek yapamayacak veya sağlıklı beslenmeyi düşünemeyecek kadar meşgul olduğum için bahaneler uydururdum ama sokağa çıkma yasağı bahanelerimin bittiği anlamına geliyordu. "Zayıflama Dünyası daha önce denediğim gibi değildi. Zayıflama Dünyası tamamen farklıydı." Herhangi bir kısıtlaması olmayan plan, üyeleri çok çeşitli sağlıklı gıdaları doldurmaya teşvik ediyor.

Ryan, "Gıda Optimizasyonu ile ilgili en iyi şey, seçme özgürlüğüdür" dedi. Ekledi, "Her şeyin büyük ölçüde kısıtlandığı diyetler denedim ve işe yaramadılar. "Düşük kalorili pişirme spreyi için yağı değiştirmek gibi gerçekten basit bazı takaslar yaptım çok büyük bir fark yarattı."