Rus mafyası Londra'da hesaplaştı!

Rus senatörün eski eşi Irina Izmestieva, Londra'daki 150 milyon TL’lik evinde ölü bulundu. Kocası yüksek güvenlikli bir Rus hapishanesinde ömür boyu hapis cezasına çarptırılan Irina Izmestieva, arkadaşları tarafından Kensington'daki evinin kanepesinde cansız olarak bulundu.

Rus+mafyas%C4%B1+Londra%E2%80%99da+hesapla%C5%9Ft%C4%B1%21;
ABONE OL
Irina Izmestieva, arkadaşları tarafından Londra'daki 150 milyon TL’lik evinin kanepesinde ölü bulundu. Bir dizi cinayet organize etmekten hapse atılan Rus senatör ve iş adamının, eski karısı evinde ölü bulundu.
 
Irina Ford olarak da bilinen 52 yaşındaki Irina Izmestieva, cuma günü arkadaşları tarafından Londra'daki evinin kanepesinde cansız olarak bulundu.
 
Daily Mail'in haberine göre, iki çocuk annesi 2007'de İngiltere'ye geldi ve yüksek sosyetenin bir parçası haline geldi, hatta 2012'de Prens Harry ile birlikte resmedildi.
 
Eski kocası Igor, 13 yıl önce Vladimir Putin'e yakın olduğu bildirildikten sonra, Rusya'da yüksek güvenlikli bir hapishanede müebbet hapis cezasına çarptırılmıştı.
 
Kocası Igor, 13 yıl önce cinayete azmettirme suçu nedeniyle Rusya'da yüksek güvenlikli bir hapishanede ömür boyu hapis cezasına çarptırılmıştı.
 
Ani ölümü, bir dizi Rus'un Birleşik Krallık'ta şüpheli koşullardan ölmesiyle ilişkin bir soruşturma başlatılması çağrılarına yol açtı.
 
Londra'da yaşayan bir Rus sürgünü olan Evgeny Chichvarkin şunları söyledi, “İngiltere Gizli Servisinin bu davayı gerektiği gibi, kapsamlı bir şekilde araştıracağını ve belki bir gün neler olduğunu öğreneceğimizi umuyorum.”
>