Rumelili Orhan ve Kemal kimdir, kaç yaşındalar? Rumelili Orhan ve Kemal aslen nereli, şarkıları?

Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici'nin sunumuyla ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler, yılbaşı özel programı ile ekrana geliyor. Yılbaşına özel programın konukları arasında Rumelili Orhan ve Kemal kardeşler de yer aldı. Rumelili Orhan ve Kemal kardeşler hakkında merak edilenlere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Rumelili+Orhan+ve+Kemal+kimdir,+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1ndalar?+Rumelili+Orhan+ve+Kemal+aslen+nereli,+%C5%9Fark%C4%B1lar%C4%B1?
ABONE OL
Şarkılar Bizi Söyler, 31 Aralık Cuma günü yılbaşı özel programı ile ekrana geldi. Programın konukları ise, Hande Yener, Uğur Aslan, Cengiz Kurtoğlu, Çoşkun Sabah, Resul Dindar, Harem, Özgür Can Çoban, Ömer Faruk Bostan, Rumeli Orhan&Kemal, Ankaralı Çoşkun ve Elmira Dans Grubu oldu.
 
Rumelili Orhan ve Kemal kardeşler kimdir?
 
Rumelili Orhan ve Kemal Kardeşlerin soyadı Pehlivan'dır ve aslen Makedonyalıdır. 2007 senesinde profesyonel olarak müzik kariyerine adım atan kardeşler bir çok albüm çıkarmıştır. İlk albümlerini ise 2008 senesinde çıkarmışlardır. Bir çok ulusal kanalda televizyon programları yapan kardeşler izleyicileri ile buluşmaktadır.
 
Rumeli Orhan ve Kemal Kardeşler Babuba ,Hap Koydum (Kaynana),Kaynanamın Altın Dişleri,Kestanem,Osman Aga,Pembe Şalvar,Teller Koptu,Yama Yama şarkıları ile tanınmıştır ve milyonlara ulaşmıştır. Dünyanın her ülkesinde konser ve davet programına katılan kardeşlere ilgi bir hayli yoğun ve rumeli kültürünü rumeli müziğini Dünyaya duyurmaya devam ediyorlar...
 
En Çok İzlenen Klibi "HAP KOYDUM HAP KOYDUM" isimli roman havasıdır. Tam olarak 15 milyon kez tıkanan parça düğünlerin ve eğlence merkezlerinin vazgeçilmez şarkılarından biri olmuştur.
 
>