Psikopat!

Vicdansız koca, şarj kablosuyla bağladığı karısını darp etti, vücuduna kalem batırdı, başına silah dayadı. Kocasının elinden kaçmayı başaran kadın, hayatından endişe ediyor.

Psikopat%21;
ABONE OL
ALDATMAKLA SUÇLADI
 
ADANA’nın Seyhan ilçesinde 10 yıl önce Murat G. (32) ile evlenen Gamze G. (28), şiddet gördüğü için boşanmak isteyip iki kızını da alarak evden ayrıldı. Ancak Murat G.’nin af dilemesi üzerine genç kadın evliliğine bir şans daha verdi. Cani koca, bu kez de karısını kendisini aldatmakla suçlayarak şiddet uygulamaya devam etti. Kocasının uyumasını fırsat bilen Gamze G., evden kaçıp hemen ailesinin yanına sığınıp darp raporu aldı.
 
POLİS KOCANIN PEŞİNDE
 
YAŞADIKLARINI anlatan kadın, “Beni dövdü, saçımı çekerek yerlere yatırdı. Bacaklarıma kalem batırdı. Daha sonra beni sandalyeye oturtup ellerimi arkadan şarj kablosuyla bağlayıp şiddet uyguladı. ‘Beni aldattın, başkasıyla olmuşsundur’ diyerek dövmeye devam etti. Ellerim bağlıyken ruhsatsız silahını enseme dayayıp, ‘Beni aldattın’ demeye devam etti” dedi. Polis, genç kadının şikayetçi olduğu cani kocayı arıyor.
 
“AİLENİ ÖLDÜRECEĞİM”
 
Gamze G., “Bana bunları yaptı, yanına kar kalsın istemiyorum. Beni tehdit etti. Evden gidersen ve şikayet edersen seni ve aileni öldüreceğim dedi” diye konuştu.
 
>