Otopark kavgası kanlı bitti!

Eski asker, çiftin park sırasında öldürülmesinin ardından cinayetle suçlandı.

Otopark+kavgas%C4%B1+kanl%C4%B1+bitti%21;
ABONE OL

Eski bir asker, üst katta iki çocuğu uyurken, park kavgası sırasında yan komşuları olan bir çifti öldürdüğü şüphesiyle tutuklandı. Eski bir asker, park yeri tartışmasının kontrolden çıkması üzerine evli bir çifti öldürmekle suçlandı. 34 yaşındaki Collin Reeves dün gece, 36 yaşındaki, Stephen Chapple ve 33 yaşındaki eşi Jenny’i evlerinde ciddi bıçak yaralarıyla bulunduktan sonra gözaltında kaldı.

Şüpheli Reeves'in eski bir Kraliyet Komandosu olduğu ve üç yıl önce eşi Kayley Louise ve iki çocuğuyla yan binaya taşındığı öğrenildi. Eski asker Colin Reeves evli bir çifti öldürdüğü şüphesiyle tutuklandı.

SomersetLive'a göre polis memurları, iki çocuğun ebeveynlerinin ölü bulunduğu aynı evde üst katta uyur halde bulunduğunu doğruladı. İki çocuk babası gözaltına alındı.

Komşular ayrıca, ölümlerinden aylar önce diğer sakinlerle park etme konusunda bir tartışmaya karıştıklarını öne sürdüler.

Dragon Rise'daki yeni inşa edilmiş mülkün sakinleri, şiddet karşısında duydukları şoku dile getirdiler ve yaşadıkları bölgeyi 'sakin' olarak nitelendirdiler. Stephen Chapple, Jenny'nin yanında ölü bulundu.

Her ne kadar dar ve sınırlı park yerleri nedeniyle sitede park sıralarının yaygın olduğu anlaşılsa da.

Mülkte bulunan iki çocuğun yaralanmadığı ancak sıkıntılı olduğu söyleniyor.

Ebeveynlerinin öldüğü sırada uyuduklarına inanılıyor.

>